Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Miért csinálja ezt? (lent a...

Miért csinálja ezt? (lent a többi)

Figyelt kérdés

5 éves már, és nagyon kicsi kora óta nálunk van, és amióta hazahoztuk azóta nézeget ki az ablakon. Tényleg felfogja azt, hogy amit az ablakon lát az az udvar, és azt látja, ami kint van?

[link]

[link]


2012. márc. 6. 17:23
 1/6 anonim ***** válasza:
Nálunk is ugyanezt csinálja a cicám. Mindig néz ki a teraszra, és ha jönnek enni a galambok, így halkan "murcog" magában, mintha beszélne nekik. Nagyon vicces látvány! Szerintem felfogják, hogy az az udvar.
2012. márc. 6. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Órákig képes nézegelődni, hihetetlen:D
2012. márc. 6. 17:57
 3/6 anonim válasza:
Igen,felfogja amit lát,és élvezi is ,még a tv.-is,az én cicám még beszélget is,sokan azt kérdik-hogy éhes amiért ilyen sokat nyávog?-de nem,mert ha degeszre eszi magát akkor jár a szája,aztán az Animal csatornán volt egy müsor,és ott mondták,hogy vannak cicák akik sokat beszélgetnek.
2012. márc. 6. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
dehjóó:D uhh nálam a cica a kutyámmal beszél, meg mindig keresik egymást ha unatkoznak:D De a kutyusom inkább beszédesebb, de mind a kettő szeret zenét hallgatni. ha bekapcsolok valami zenét,akkor mind a kettő odaül a hangfalhoz:D
2012. márc. 7. 11:24
 5/6 anonim válasza:
örülj neki hogy a cicád ilyen "okos"!! Szerintem poén hogy így kinéz az ablakon.
2012. márc. 30. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Szerintem is vicces:) e tényleg ritka"okos" teremtmény:D Amit művel a kutyával is, hihetetlen:)
2012. ápr. 2. 21:06

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!