Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Milyen időközönként lehet...

Milyen időközönként lehet fürdetni egy kiscicát?

Figyelt kérdés
2009. jún. 9. 19:09
 1/4 anonim ***** válasza:
Szerintem a macskát, ha nem mocskolja össze magát, vagy nem bolhás, akkor nem kell fürdetni. Tisztán tartja ő magát, nem kell feleslegesen kellemetlenséget okozni neki( meg magadnak, hiszen nem fogja könnyen hagyni magát fürdetni). Max évente egyszer-kétszer bőven elég, ha nagyon meg akarod fürdetni.
2009. jún. 9. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
0%

szia:)

Én 2hetente szoktam,bár sokak szerint nem kell fürdetni,mert tisztálkodnak annyit,amennyi nekik kell!

Én fürdetem,mert benti cica!

2009. jún. 9. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
attól függ hány hónapos vagy éves.Ha mondjuk az anyjával van akkor nem nagyon kell fürdetni mert az anyja megcsinálja.Ha egyedül akkor is ritkán mert a cicákat általában nem szokták fürdetni csak ha valamitől piszkos lesz vagy nagyon ritkán.két 1 éves cicám van.Még nem fürdettem őket de szép tiszta bundájuk van.
2009. jún. 9. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
ne fürdetsd meg őket, nem kell. vagy az anyjuk vagy saját maguk megmosakodnak. ha picik, akkor még meg is betegedhetnek. nem véletlen iszonyodnak a víztől...
2010. márc. 3. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!