Kezdőoldal » Állatok » Macskák » A ti cicáitoknak milyen...

A ti cicáitoknak milyen furcsa szokásai vannak? Az enyém miért csinálhatja ezeket?

Figyelt kérdés

Az enyém néha ráfekszik az összehajtott takaróra, vagy egy sálra, nyomkodja a mancsával, ki-be húzkodja a körmeit - úgy néz ki mintha "úszna", és dorombol. Nem régóta kezdte el ezt csinálni, nem is csinálja gyakran, de nem értem miért okoz ez neki élvezetet.

A másik meg, ha valami zacskót nyalogat (pl papír-zsebkendős zacsi), akkor is dorombol. Ezt szintén nem értem. Más cicája is csinálja ezt? A ti cicáitoknak milyen furcsa szokásai vannak?


2012. márc. 9. 11:21
1 2
 1/16 anonim válasza:
Ezek nem furcsa szokások, annyi a "titka" az egésznek, hogy amin a gazdi szaga rajta van (sál, takaró) az neki kellemes érzést ad. Ő is megjelöli ezeket a tárgyakat azzal hogy nyalogatja stb.
2012. márc. 9. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:
:) Akkor most megyek és megszeretgetem. Köszönöm a választ!
2012. márc. 9. 11:56
 3/16 anonim ***** válasza:
100%
Ezt úgy hívják,hogy dagasztás. Kis korából maradt meg, amikor szopott,és nyomkodta a cici mellett,hogy jöjjön a tejci :D Akkor csinálják ezt,amikor biztonságban és jól érzik magukat!
2012. márc. 9. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:
Fura, régebben nem csinálta, csak most, pedig lassan egy éves:)
2012. márc. 9. 12:30
 5/16 anonim ***** válasza:
100%
Enyém visszahozza a labdát, olyan, mint egy kutya. NÉha, amikor akar valamit nem nyávog, hanem makogó hangot ad. Azóta rájöttünk, hogy ő egy kutyáámajom. :)
2012. márc. 9. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:

kutyámmajom :D Az enyém is dorombol meg dagaszt ha a takaromra fekszik, pedig nem is simogatom. Ilyenek ezek a macskák. Volt már sok macskám, leírok pár fura szokást.

Bottal a szájában szaladgált. Lufival játszott úgy h ki sem durrant, mindíg a nyakamba mászott, meglátott és egyböl a hátára hemperedett és dorombolt, úgy sétált utánam h közben dagasztott és dorombolt

És mind elképesztő helyeken képes elaludni :D

2012. márc. 9. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:

Nekünk is szokott "dagasztani" :D. Pedig már lassan 2 éves.

Nekünk a lufitól és a szappanbuboréktól retteg pedig állítólag azokat szeretik a macskák :D.

2012. márc. 9. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 Penszy ***** válasza:
A miénk is dagaszt . Sőt még szopni is szokta a takarót ... :)
2012. márc. 9. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:
Azt az én cicám is csinálja, hogy amint belépek az ajtón a hátára fekszik és hempereg, kéjeleg meg dorombol. Nagyon édes:)
2012. márc. 9. 20:15
 10/16 anonim ***** válasza:
Az enyém is ezt szokta csinálni, kicsit érdekes volt, de már megszoktam. :D Felugrik az ágyra, lefekszik a puha takaróra és nyomkodja bele a mancsiját, közben meg beledugja a fejét a takaróba, ezen élvezkedik. :D Az előző 2 cicámnál sosem láttam ezt, de semmi gond vele, aranyos. :)
2012. márc. 9. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!