Kezdőoldal » Állatok » Macskák » A ti cicáitoknak milyen...

A ti cicáitoknak milyen furcsa szokásai vannak? Az enyém miért csinálhatja ezeket?

Figyelt kérdés

Az enyém néha ráfekszik az összehajtott takaróra, vagy egy sálra, nyomkodja a mancsával, ki-be húzkodja a körmeit - úgy néz ki mintha "úszna", és dorombol. Nem régóta kezdte el ezt csinálni, nem is csinálja gyakran, de nem értem miért okoz ez neki élvezetet.

A másik meg, ha valami zacskót nyalogat (pl papír-zsebkendős zacsi), akkor is dorombol. Ezt szintén nem értem. Más cicája is csinálja ezt? A ti cicáitoknak milyen furcsa szokásai vannak?


2012. márc. 9. 11:21
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
A másik, ami érdekes, hogy amikor játszom vele, néha megragadja a szájával az ágat pl (vagy telefontöltő zsinórral szoktunk még játszani, akkor azt), és nekiáll a szájával húzni maga felé, mint egy kutya. :D Addig rángatja a kezemből, míg az övé nem lesz. :D
2012. márc. 9. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
Engem egész nap követ, bármerre megyek a házba :D:D Próbáltam már sokszor elbújni is előle. (elfutottam és elbújtam). Képes volt addig keresni, még meg nem talált :DDD Megeszem olyan aranyos :D Ezenkívül szeret a terítővel harcolni, meg egyéb szőrme dolgokkal amikbe beleakad a körme :D Továbbá mindig a lábfejemmel van elfoglalva :D:D ráfekszik rendesen háttal, és neki dörgölődik és stb :D
2012. márc. 9. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
Kergeti a farkát, iszonyú gyorsan.Egyszer szegény beverte a fejét a szekrénybe...:(Naphosszat az ablakpárkányon ül, követ engem, néha két lábon ugrál, esetleg véletlenül bukfencezik.Nagyon aranyos, imádom! Sokat nevetünk rajta.:) :)
2012. márc. 10. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
Nekünk most nem dagaszt mert hamarosan kiscicája lesz :).
2012. márc. 10. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 A kérdező kommentje:
valaki 98, gratulálok! A kiscicák nagyon édesek:))
2012. márc. 10. 14:47
 16/16 anonim ***** válasza:
Köszi :D.
2012. márc. 11. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!