Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Miért csinálhatja a babám?...

Miért csinálhatja a babám? Elég sűrűn - nem is tudom hogy fogalmazzam- húzogatja hátrafelé a nyakát, vagy a fejét és közben olyan furcsa hangot hallat.

Figyelt kérdés
Úgy kell elképzelni,mint mikor a farkas vonyít. De biztos, hogy nem ilyesmit utánoz, mert van,mikor nem is ad ki hangot. Mintha nyelési nehézségei lennének? Csinált valakinek ilyet a babája? 7 hónapos
2010. febr. 9. 08:05
 1/2 anonim ***** válasza:
6 hós lányom csinálja ezt folyton.De ez nála biztosan nem nyelési nehézség.Egyszerűen csak nincs jobb dolga,hátrafelé tekinget,fejjel lefelé is megnézi a dolgokat,és közben morog.
2010. febr. 9. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Elképesztő mit tudnak a babák kitalálni. Az enyém kb másfél éves lehetett és a szobába fürdettem a kis kádjába, csak egy percre mentem ki a fürdőszobába a samponjáért, ő meg felkerült a kád szélére és azon kapaszkodva négykézláb állt és vigyorgott, azt hittem szörnyet halok az ijedelemtől. És ha leeseik?!
2010. febr. 9. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!