Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Van olyan macska amelyik...

Van olyan macska amelyik szereti a domestost?

Figyelt kérdés
2 éves kandúr cicám akárhányszor felmosok a konyhába, megérzi a domestos szagát és nem lehet felvakarni a konyhapadlóról. Agresszív lesz és dörzsölöszködik. Ez baj?
2012. márc. 11. 18:28
 1/7 anonim ***** válasza:

Ha szeretiu ha nem, a domestos nem túl jó egy macskának. Lévén hogy vegyszer!

lehet benne valami szaganyag amit szeret de sajnos ő nem tudja hogy ezt nem szabad...

2012. márc. 11. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Hát igen vegyszer, de én már arra is gondoltam, hogy lehet, hogy bolhás, vagy beteg, valami biztos van és segíteni akarok neki. Ám a domestossal kapcsolatban csak annyit tudok tenni, hogy lecserélem másra, mert a közeléből lehetetlen elvinni a macskát.:)
2012. márc. 11. 18:42
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Mindegyik szereti, mert számára olyan szaga van, mint a feromonnak (nemi hormon). Enyém még bele is akart inni. Mosószódát használok most már, az nem érdekli.
2012. márc. 11. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Na én is okosodtam :)
2012. márc. 11. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Köszi nektek :) erre nem is gondoltam :)
2012. márc. 12. 09:00
 6/7 anonim ***** válasza:
a domestostól én is agresszív vagyok. próbálj valami kellemes illatút, pl cif járólap/padló felmosó.
2012. márc. 13. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

6-os vagyok


bocs félreértettem, azt hittem utálja a szagát (én is, mielőtt félreértések esnének, nem izgulok a domestosra:))

2012. márc. 13. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!