Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Tegnap hoztam el menhelyről a...

Tegnap hoztam el menhelyről a cicámat, azóta nem evett, nem ivott, nem vécézett, ez normális?

Figyelt kérdés
Kb. tegnap délelőtt ehetett utoljára, még a menhelyen. Itthon kínáltam dobozos kajával, száraz táppal, sőt még nagyon finom sonkával is, semmi nem kell neki. Amúgy szerintem jól érzi itt magát, dorombol, bújik. Vajon fog később enni? Kicsit aggódom.
2012. márc. 12. 11:49
1 2
 11/12 anonim válasza:
Nagyon aranyos. Sok örömet,és minél több együtt töltött kellemes évet kívánok nektek :)
2012. márc. 13. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 A kérdező kommentje:

Köszi a kommenteket, jókívánságokat! :)


Igen, már evett a cicmic. A száraz tápot a saját szememmel láttam, hogy falja, a konzervben meg benne volt a szőre, szóval tutira evett abból is. Megnyugodtam :)

csak olyan aggasztó volt, hogy elhozzuk, úgymond tejben-vajban fürösztjük, aztán nem óhajt enni a felség! :D

Na lényeg, hogy már rendben lesz szerintem. :)

2012. márc. 13. 21:15
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!