Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Hogyan érhetném el a cicámnál,...

Hogyan érhetném el a cicámnál, hogy többet igyon?

Figyelt kérdés

A lakás több pontján helyeztem el vizestálat, de csak egy bizonyos helyen lévőből iszik. A cicák keveset isznak, azt tudom, van valami ötletetek? Praktika?

Prémium száraztápot kap, néha alutasakosat, növeljem az alutasakos mennyiségét?


2009. jún. 10. 19:23
 1/7 anonim ***** válasza:

Ha mindig van vize, akkor annyit iszik, amennyire szüksége van. Nem kell rávenned, hogy többet igyon . miért akarnád egyáltalán?

A mieink egyébent szivesebben isznak esövizet, mint csapvizet.

2009. jún. 10. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Mivel úgy tudom a száraztápot evő cicáknál, a kevés folyadékbevitel hajlamosít a vesekőre.( nem csak emiatt alakul ki). Az enyém lakásban él, nem tudok esővizet adni neki:-))).
2009. jún. 10. 19:37
 3/7 anonim ***** válasza:
mi a kutyáknak a száraztápot beáztattuk, tehát vízzel együtt kapták:)
2009. jún. 10. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Az én macskám 5 éves, és még egyszer sem(!!!) láttam inni. Én is próbálkoztam ide-oda tenni üvegtálat, műanyagot, de semmi. Viszont rengeteget pisil, úgyhogy valamiből biztos szerez nedvességet.
2009. jún. 10. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Az elsö válaszóló vagyok: persze, hogy kell neik inni, de macskának az ösztöne jelzi, ha vizre van szüksége - ezért ne csinálj gondod belöle, ha van mit innia, akkor iszek eleget.

A mi macskáink nem szeretik a száraztápot beáztatva, csak koor szeik, ha rendesen ropogtani tudják. Reggel konzervet kapnak, este szárazat.

2009. jún. 10. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Enyém is szeret ropogtatni.

Köszönöm a válaszokat.

2009. jún. 10. 20:01
 7/7 anonim ***** válasza:
Iszik az annyit amennyi kell neki, ráerőszakolni nem tudsz többet úgyse:)
2009. jún. 10. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!