Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Kismamik! 2nap múlva nem kéne...

Kismamik! 2nap múlva nem kéne megjönnie, tegnap este rózsaszínes (halvány) valamit töröltem. Ma reggelre már nem volt ilyen váladék. Lehet ez beágyazódás? Hasonló tapasztalatokat várok.

Figyelt kérdés
Ovu óta mesis görcseim vannak,de most 2napja már nem érzem ezt.A melleim nagyon fájnak,hőm fent van.Mesi előtt mindig görcsölök és nekem reggel szokott megjönni,úgy mintha kicsitnák a csapot,előtte sosem pecsételek.
2010. okt. 29. 06:33
1 2
 1/13 A kérdező kommentje:
azt akartam írni,hogy úgy mintha kinyitnák a csapot:)
2010. okt. 29. 06:34
 2/13 anonim ***** válasza:

PErsze, simán lehet beágyazódás, főleg, hogy nem barna. Nekem mindenki barnázásról beszélt beágyazódás alatt, pedig az nem jó, sok esetben éppen a későbbi vetélés vagy nem teljes beágyazódás előjele lehet.


Rózsaszínes "folyáska", éppen csak a wc-papíron a hüvelyváladékkal keveredve - na, ez a beágyazódásos vérzés. Remélem, nálad is! Nekem bejött, és a vérzés után 4 nappal pozitívat teszteltem.

2010. okt. 29. 06:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:

De jó,hogy írtál:)Nagyon boldog lennék,már rég óta nem jön a gólya mifelénk.

Tegnap este töröltem ilyen halvány rózsaszín valamit..de aztán ennyi...esküszöm,azért iámdkoztam a napokban hogy nekem is legyen ilyen beágyazódásos pecsétem....és most tessék ,:)remélem ,hogy sikerült:)

Neked gratulálok a babádhoz...jaj de jó,hogy pozitívat írtál nekem.

2010. okt. 29. 06:57
 4/13 anonim ***** válasza:

Nekem nem volt se barnás se rózsaszínes maszatom. Amikor a beágyazódás volt csak annyit érzékeltem, hogy feszült voltam és iszonyat fájtak a mellbimbóim.

De általában rózsaszínes maszat szokott lenne. Hátha neked is az volt!

Írj majd, hogy megjött-e! :)Remélem nem fog!!

A

2010. okt. 29. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:

Képzeljétek.Az előbb csináltam egy one step 10-es érzékenységű tesztet.......és nagyon halványan,de ott a második csík:)))


NEM AKAROM ELHINNI:)))

2010. okt. 29. 08:35
 6/13 anonim ***** válasza:
Jújjj de jóóóóóóóóóóóóóó!!!!!!!!Nagyon Gratulálok hozzá!!!!Nagyon Boldog babavárást kívánok és nagyon vigyázz MAGATOKRA!:-))))
2010. okt. 29. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Mekkora a hőd?Késett a nem várt?Utolsó voltam csak tényleg annyira megörültem annak a pozitív tesztednek,hogy ezek lemaradtak!:-)
2010. okt. 29. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Megint utolsó:-)Most olvastam 2 nap múlva nem kéne megjönnie és ugye már nem is fog:-)
2010. okt. 29. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:

Nagyon köszönöm.Olyan hihetetlen....:)

Még nem mondom a kedvesemnek,várok egy napot.Ha erősödik a teszt akkor majd elmondom.Remélem nem fog már megjönni.

2010. okt. 29. 09:55
 10/13 anonim ***** válasza:

Jujjjj, szupi!!!!!

Gratulálok nagyon!!! Én 2 hete éreztem ilyen boldogságot és nekem is a one step-es mutatott halvány pozit! Holnap már erősebb is lesz!!!

Puszi puszi és örüljetek nagyon kismami!!!

A

2010. okt. 29. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!