Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Meddig tart a macska párzási...

Meddig tart a macska párzási időszaka? Mit csináljak, hogy elhallgasson?

Figyelt kérdés
Lakásban van, lány cica, nem rakom ki, nem oltom el, nem ivartalaníttatom - drága, féltem, és majd később akarunk cicákat -, szóval a bunkó válaszok kíméljenek. Mit tapasztaltatok, hány napig csinálja ezt? Nincs valami orvosi csodaszer, ami lenyugtatja?
2012. márc. 14. 17:04
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
44%
Ha jól emlékszem, az enyém kb 1 hétig csinálta. Azt hittem kinyiffanok...
2012. márc. 14. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Remélem annál nem lesz több............ ez brutál :D
2012. márc. 14. 17:14
 3/13 anonim ***** válasza:
28%
Sajnos a macskák többsége folyamatosan ivarzik kis szünetekkel amíg vemhes nem lesz. Nem úgy mint a kutya. Úgyhogy muszáj lesz ivartalanítani. Ha meg tenyészteni akarod, akkor jobban is tájékozódhatnál.
2012. márc. 14. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
90%

A macska többször ivarzik.

Január - Március és Május - Június. Ezen belül 2-8 nap.

2012. márc. 14. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
Azt mindjárt gondoltam, hogy még fogja ezt csinálni, engem az érdekelt, meddig csinálja. És ha akarok kiscicát, az nem jelenti azt, hogy tenyészteni akarom. Csupán ha megdöglik, legyen nyoma, mert imádom ezt a macskát
2012. márc. 14. 17:20
 6/13 Lizi 40 ***** válasza:
83%
Kb. 2-3 napig, utána pár nap szünet és megint kezdi elölről :-)Hogy ez hány hétig vagy hónapig tart...XXX?
2012. márc. 14. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
86%
Akkor meg főleg ivartalanítsd. Neki csak szenvedés, hogy te babázhass a kiscicákkal.
2012. márc. 14. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
gondolom télig :S olyankor a kinti macskák is elhallgatnak
2012. márc. 14. 17:26
 9/13 anonim ***** válasza:
84%
Allatorvost kerdezz meg. Van fogamzasgatlo. De eleg maceras cicanak beadni eveken kersztul. Kibirni meg lehetetlen szinten eveken keresztul. Szoval a vege ivartalanitas lesz, ha benti cica :)
2012. márc. 14. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 tomika0078987 válasza:
88%
Ivartalanítani kell a cicát mert ő csak szenved... pontosan nem tudom hogy mit érezhet de h szenved ezt tudom.Az én macskkám is csinált ilyet de ki kell ivartalanítani utána nem fogja ezt csinálni...:) NE A MACSKÁT HIBÁZTASD!:D
2012. márc. 15. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!