Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Purina Cat Chow vagy Premiere...

Purina Cat Chow vagy Premiere High 5?

Figyelt kérdés
A Premiere High 5 a Fressnapf saját márkája.Mindkettő ugyannyiba kerül(kb. 900 ft/kg)

2012. márc. 16. 18:28
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
Premiere, sokkal magasabb a hústartalma.
2012. márc. 16. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:
És pontosan mennyi húst tartalmaz?A Fressnap honlapján nem írták.
2012. márc. 16. 18:33
 3/16 anonim ***** válasza:
Pontosan nem tudom, de biztos hogy többet mint a Cat Chow, mert abban csak 4% van.
2012. márc. 16. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
ACANA :)ebben a termékben van a legtöbb hús és ezer párszáz kilója,de a magas hústartalom miatt nem is eszik annyitt belőle a macska.
2012. márc. 17. 06:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:

Az en allatoevosom nekem Cat Chow-t ajanlott es azt mondta hogy a feherje tartalmat kell nezni,nem a hust!!!

A Cat Chow-ban kb 32% feherje van,ami jo.

2012. márc. 17. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
persze,hogy azt ajánlotta az orvos ha velük van leszerződve.A vadonba se nézik a macskák a fehérjetartalmat...A MACSKA húsevő állat!
2012. márc. 17. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:
Itt a gyakorikerdesek.hu-n azt olvastam,hogy a Cat Chow 14% húst tartalmaz.Érdekes.Viszont mesterséges színezéket és tartósítószert nem tartalmaz.
2012. márc. 17. 19:43
 8/16 anonim ***** válasza:

En is ugy tudom hogy 14% hust tartalmaz,MIN.4%.

En a Cat Chow-val etetek es nagyon szeretik,de most ki szeretnek probalni egy uj etelt,ami megjelent(Minkas Mix a Happy Cat-tol).Valaki mar etetett ilyennel?

2012. márc. 19. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:

És a premiere-t nem ismerem, viszont a Cat Chow-t sajnos igen....

Ivartalanított kandúr cicámat ezzel etettem. Az ivartalanított cicáknak valóval természetesen. Ez ugye arra szolgálna, hogy ne hízzon el, és hogy megelőzze a húgykövet. Az eredmény: A cica 8 kilósra hízott (pedig az utasítás szerinti adagolást követtem), és húgyköves lett. Most meg már ehet emiatt egész életében gyógytápot...

Úgyhogy én a Cat Chow-t semmiképpen nem ajánlom!!!

2012. márc. 19. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:
Utolsó:nem hiszem hogy a táp volt a hibás abban,hogy húgyköves lett a cicád,bár nem vagyok szakértő.Az állatorvosom egyszer azt mondta,hogy van amelyik macska hajlamosabb a húgykövességre.
2012. márc. 19. 18:05
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!