Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Premiere kutyatáp. Vélemények,...

Premiere kutyatáp. Vélemények, tapasztalatok?

Figyelt kérdés
Állítólag 100% hús van benne (kétlem). A kutyám nagyon szereti. Szerintetek vegyek neki más fajtát? Melyiket ajánljátok?
2010. ápr. 3. 13:31
 1/10 anonim ***** válasza:
Ha szívesen eszi és jó kondiban van tőle,nincs hasmenése stb.akkor ne változtass.
2010. ápr. 3. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
66%

Ezt ki mondta hogy 100% hús? Egyébként a száraz vagy konzervtápját eteted?Az se mindegy. A konzerv tényleg színtiszta hús, de a száraz nem, az nem is lehet. Esetleg a húsalapanyaga 100%-ban hús, tehát nem húsipari melléktermék, szőr, bőr, belsőség...

Egyébként elég jó szerintem, én is etettem. Ha meg vagy vele elégedve, miért váltanál???

2010. ápr. 3. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 Akiteki ***** válasza:
100%

100 % hús, ha becsomagolnak egy csonttól és bőrtől megszabadított fél marhát.

A konzervben víz van meg zselatin és sok-sok finom szója. Akkor látott húst, mikor a frissföl tejet.


A 100 % hús tartalom a zsákon arra vonatkozik, hogy nem kevertek mellé csontlisztet, bőrzúzalékot. De amellett van benne sok minden egyéb is.

Rákerestem az oldalukra, de nem is ír ilyet, hogy 100 % hús. De nem hangzik rosszul az összetétele. Mennyiért veszed?

2010. ápr. 3. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
67%
Bocs, előző! De: Én sem vagyok konzervpárti, de ilyet régebben rendszeresen vettem, mert tényleg olyan, mintha egy doboz darált húst bontanál ki, csak kicsit nagyobb darabok is vannak benne. Azért kicsid drága a konzerv, de tényleg jó!!! Ne ilyen Chappy félére gondolj! A nedvességtartalma valóban magas minden konzervnek, még ennek is, dehát a friss húsnak is magas. Próbáld ki! A tápja is jó szerintem! Freshnapfban kaphatóak!
2010. ápr. 3. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 Akiteki ***** válasza:

Köszi, de én inkább maradok a jó minőségű száraztápoknál.

Meg is hülyülnék napi 12 konzervet kinyitogatni. :)) És van egy kis tapasztalatom benne.

Továbbra is érdekelne, hogy mennyiért lehet hozzájutni ehhez a premiere táphoz, mert azt nem találom sehol.

2010. ápr. 3. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! :) Én asszem 300ft körül veszem a fressnapfban. De tény hogy 3 napnál nem tart tovább. De a kutyám imádja úgyhogy maradok ennél.
2010. ápr. 4. 07:43
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

Azt hiszem, a kérdező a konzervre gondolt. Abból tényleg 300 ft körül van a kicsi, 400g-os. Ha ennyire szereti a kutyusod, etesd nyugodtan, mert ez a konzerv kivételesen tényleg nem gagyi...

Én is inkább táppárti vagyok!!! Rég voltam Freshnapfban, de kb. 7000-8000Ft körül van a 15 kg-os táp, néha akciós is! Szerintem elég jó. Normális a hústartalma és nincs benne színezék, ízfokozó....stb. Meg azt hiszem, talán tartalmaz májat is! Remélem segítettem!

2010. ápr. 4. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Száraz tápot is kap. Csak azt nem szereti annyira...
2010. ápr. 4. 19:00
 9/10 Akiteki ***** válasza:
100%

11:17

Köszi, jól hangzik. Lehet, hogy kipróbálom.

2010. ápr. 4. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 szalaiandrea2002@gma válasza:
100%
Mi 2-hónapja vesszük a Premier tápot,12 kg 11ezer. Lazacos rizses
2020. márc. 3. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!