Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Premiere white sensation blue...

Premiere white sensation blue controll alom (fressnapf) tapasztalatok?

Figyelt kérdés
Páromat elküldtem alomért és ezt hozta, mjuk nyilván jó, mert ez a legdrágább kb, de kiváncsi lennék rá h vki használta-e és mi a véleménye róla. Köszönöm.
2011. aug. 18. 20:22
 1/6 anonim ***** válasza:
0%
Hát....Nem hallottam még,nem tudom kimondani,ki kell engedni a macskát.A macska kintre való.
2011. aug. 19. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
0%
Vagy várjál:premiör vájt szenzéjsön blú controll...
2011. aug. 19. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
rendkívüli mód értékelem a humorod...
2011. aug. 19. 13:52
 4/6 anonim ***** válasza:
Mi is vettünk ilyet :) nagyon jó minőségi alom de aztán már egy másikat használunk mert ennek elég borsos ára van... jah és az 1. válaszolónak üzenném: Nem minden macska való kinntre!!! sőt... én cicám is házban van, nincs kertünk mégis teljesen jól van, nem unatkozik stb. :)
2011. aug. 19. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Tényleg drága de azt mondta valaki két macskának 2 hónapig is elég akár, és akkor megéri mert nagyon jó az illata és jó minőségű a zacskója is, és hálisten megtehetjük, ha tényleg kitart 2 hónapig, de ha nem még akkor sem halunk bele, neked meddig tartott ki?
2011. aug. 19. 21:30
 6/6 A kérdező kommentje:
Ja és mi nem vehetünk akármilyet mert párom allergiás és pormentesnek kell lennie az én szaglásom meg hiper érzékeny ezért szagtalannak, és ennek nagyon jó illata van és a kaki szag se jön ki belőle ha elássák, úh már csak az a kérdés meddig tart ki egy zsák. Mert eddig szilikátosat használtunk és az nagyon jó volt, de két macskának már 6000 egy hónapra és az már azért túl van a lélektani határon ha megtehetjük, ha nem.
2011. aug. 19. 21:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!