Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Mit csináljak, hogy cicám ne...

Mit csináljak, hogy cicám ne másszon fel a szekrény tetejére, tv-re egyéb tiltott helyekre? Néhány bevált módszerre kíváncsi lennék!

Figyelt kérdés
2012. márc. 19. 11:55
 1/7 anonim ***** válasza:
32%

Az enyém is csinál ilyeneket. De nem tudom leszoktatni.

A karácsonyfát is piszkálta, lefújtam parfümmel, utána békén hagyta.

2012. márc. 19. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudsz semmit tenni, a macska számára nincs olyan, hogy tiltott hely... A macskatartás ezzel jár
2012. márc. 19. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
14%
Én az én cicámat kicsi korától kezdve próbáltam leszoktatni az ágyramászásról meg mindenről, volt olyan, hogy akkorát vágtam rá, hogy belenyekkent (mondjuk akkor már nagyon dühös voltam rá, mer egész éjjel 5percenként felmászott, és az volt az utolsó csepp), de ebből sem tanult. A macska nem lakásba való, ennyi. Mondjuk a parfümös megoldás hatalmas XD
2012. márc. 19. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
19%
Rácsapsz eggyet a seggére és utána meggondolja :).
2012. márc. 20. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Én citrom illóolajos rongyot raktam az ágyamra, hogy ne másszon rá. A cicák nem szeretik a citrom illatát. Nekem nagyon bevált. Bár ha sok a tiltott zóna, akkor elég erős citrom illat lesz a lakásban, úgyhogy szűkíteni kell a tiltott helyeket :-)
2012. márc. 21. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Kipróbáltam mindent, parfümöt, rácsaptam a seggére (de a kis piszok azt hitte játszok vele és elkezdett harapdálni), vettem macska távoltartó gélt! Úgy néz ki ő nyert! Még a citromos megoldást megpróbálom! Ha ez sem válik be, nem tudom mit csináljak vele!
2012. márc. 21. 21:09
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Ha lakásban tartod, nem tilthatod le mindenhonnan (a tv persze jogos), szüksége van mozgástérre, a fel-le ugrándozásra. Egyébként nincs jobb altató a cicadorombolásnál :)
2012. márc. 24. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!