Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Miért csak 1 kölyköt fialt a...

Vezerdinka kérdése:

Miért csak 1 kölyköt fialt a cicánk?

Figyelt kérdés
1,5 éves cicánk tegnap fialt egy gyönyörű kis kandúrt... és ennyi. Vártam volna, hogy jön a többi (ahogy elvileg lenni kellene), de semmi. Párszor azt hittem, hogy megint jön a fájása, mert ismét elkezdett zihálni és folyamatosan nyávogott (ahogy a fialás előtt is volt), aztán abba hagyta, azóta pedig semmi. Normális ez egy ilyen korú macskánál vagy vigyem minél hamarabb állatorvoshoz? (Normális kérdésre normális válaszokat várok, köszönöm :)
2012. márc. 20. 20:50
 1/7 anonim ***** válasza:
Azt nem tudom, hogy normális e, de nekem is volt egy cicám, aki egyet fialt.
2012. márc. 20. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Kicsit nyomogasd meg a hasát,hogy van-e benne még cica..

ha úgy érzed igen akkor azonnal orvos.

ha nem akkor is elviheted,ne adj isten bármi baj van..

vidd a kis cicát is és a nagyot is:) Amúgy biztos cuki a cica:D

2012. márc. 20. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Mert csak ennyi kiscica lett.


Egy embernél is ritka a 8-as meg 6-os ikrek...


A cicánál is ugyanúgy előfordul hogy csak 1 kiscicának add életet.

2012. márc. 20. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
De inkább ivartalanísd és nincs fölösleges szaporulat.
2012. márc. 20. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Köszi az eddigi válaszokat, bár egy macska vemhességét és egy ember terhességét (szerintem) nem a legésszerűbb összehasonlítani, mert ha így lenne (ahogy írtad), valószínűleg én sem tettem volna fel a kérdést. Egyébként egy másik ok, amiért aggódom, amit viszont elfelejtettem leírni a kérdésben: nem "szülte meg" a méhlepényt. Végig ott voltam a fialásnál (mert "elvárta"), de méhlepény nem volt, ezért is vártam még legalább 1 kölyköt. Tudom, hogy megeszik (ahogy a kuyták is), de egyáltalán nem volt semmi ilyen, csak a köldökzsinórt ette meg és csak a kölyköt nyalogatta tisztára. Remélem, ezután kapok még válaszokat és bocsi, hogy ezt az infot kihagytam.
2012. márc. 20. 21:55
 6/7 anonim ***** válasza:
Szia! Mi újság a cicákkal? nekem most fialt a cicám, 5 kicsit, és nem tudom, hogy megette-e a méhlepényt. Elvileg, ha befejezte a fialást még utána is vannak utófájásai, talán azért liheg(enyém is szaporábban szedi a levegőt még)Viszont jobb ha megnézeted orvossal, előfordul ugyan 1 cicakölyök is, de az a biztosabb, ha látja doki, én még várok ma, aztán később elviszem a kiscsaládot dokihoz. Szorítok nektek :)
2012. márc. 21. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Ő az :) (ez még aznap készült)


http://www.youtube.com/watch?v=m2uN8QAFoio

2012. ápr. 7. 18:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!