Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Kezdek félni. A cicánk fura...

Kezdek félni. A cicánk fura hangokat ad ki, mi baja lehet?

Figyelt kérdés
Az elmúlt héten a cicám olyan hangokat ad ki, amikor kinyitja a száját, mint, amikor mi a szájpadlásunkhoz nyomjuk a nyelvünket és úgy nyelünk. Tudom, hogy furán hangzik, de eddig sohasem csinált ilyet. Egyszer sem. Tegnap hányt is úgy, hogy habzott a szája. Vettünk neki macskafüvet, majd azt adunk neki, ha kinőtt. Szőroldó pasztát is fogunk venni. Nem néz ki betegnek egyébként, de félek, hogy mégis az. Szobacica, már legalább egy hónapja nem volt kint, viszont szokott játszani a cipőinkkel. Elkaphatott valamit? Jobb lenne, ha orvoshoz vinnénk? Segítsetek légyszíves, ha már tapasztaltatok hasonlókat.
2012. jan. 27. 09:51
 1/3 anonim ***** válasza:
11%
nincs a közeletekben indiántemető? Az megmagyarázná.
2012. jan. 27. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy macskanátha, ami vírusfertőzés és cipővel simán hazaviheted. Enyém is oltott, lakásban tartott, mégis beteg lett. Két antibiotikum injekcióval rendbe jött, mert oltva volt. Kezelés nélkül elpusztul.
2012. jan. 27. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Kedves első válaszoló :) Nagyon vicces vagy. Komolyan kérdeztem, amit kérdeztem, nem azért, hogy mások viccelődjenek rajta. Tényleg féltem a cicám, sajnálom, hogy te ezt nem vagy képes megérteni.


A második válaszolónak meg köszönöm szépen, szerintem akkor az lesz a legjobb, ha elviszem egy orvoshoz!

2012. jan. 27. 13:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!