Kezdőoldal » Állatok » Macskák » 2 nappal ezelőtt született az...

2 nappal ezelőtt született az 1 éves cicámnak első kölyke, nagyon őrzi és jó anya, már túlságosan is jó. Nem mer kijönni a helyéről még enni sem, külön meg kell sétáltatni az udvaron, hogy kimozduljon, mit érdemes tennem?

Figyelt kérdés
2009. jún. 13. 08:02
 1/8 anonim ***** válasza:
92%
Az én cicám is ezt csinálta,az első héten nem igazán mozgott,sőt a szülés utáni 2 napon ki se jött a helyéről. Szerintem hagyd pihenni őket,vigyél neki vizet,meg kaját a fészekhez,aztán a picik ahogy nőnek,majd ő is egyre többet jön ki.
2009. jún. 13. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
77%
a baj az hogy valószínü olyan helyen van ahol egy kicsit sem érzi biztonságban a kölykeit. vagy is sokat vannak a ti szemetek elött, vagy nyitott a doboz, vagy sokat veszitek kézbe a kismacskákat stb... ha lehet tegyßétek a pince vagy a lakás legsötéttebb pontjára a fedett dobozt, olyan helyre ahova más állat vagy ember nem igen megy, és míg ki nem jönnek a kicsik a dobozbol, ne nézzétek meg.
2009. jún. 13. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
75%
Én nem tenném le a pincébe.Természetes hogy ennyire félti az elsö szülött kölykeit.Majd megtanulja hogy nem kell félteni töleted a kölyköket és pont igy fog kialakulni vagy még jobban megerösödni benne a bizalom a gazdái iránt.A piciknek pedig nem árt ha néha ovatosan az emberi kézhez szoknak,megismerik még bébi korukban az ember szagát,hiszen köztük kell élniük.Gondolj bele mien vadak azok a cicák amik embert csak késöbb látnak .Ne féltsd maj fog enni,és mozogni csak neki is kell egy kis idö.Ha maglátogatod az almot mindig beszélj hozzá,és simogasd meg Ö érteni fogja hogy jo szándékkal mész hozzá.Nagyon jo cicázást kivánok neked.
2009. jún. 13. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
köszönöm mindenkinek a válaszát, a harmadik komment nagyon bevált, már udvaron sétálgat az anyacica, a kiscicához pedig a nyávogásával hív oda!:)
2009. jún. 14. 13:14
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Ez nagyon jo ha odahiv:ez azt jelenti hogy megbizik benned.Vigyáz mert ki fog használni néha bébiszitternek is fog használni.Most nevetek a szitun mert magam elött láttom amikor velem csinálta a cicamama.Én ugy szeretem öket,olyan tünemények.Sok örömöt kivánok neked,a családnak nagyon jo egészséget,és sok pamutgombolyagot
2009. jún. 14. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Bocsi csak kíváncsiságból: hány született?? Köszi!
2009. jún. 21. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
1 db:)
2009. jún. 22. 11:43
 8/8 anonim ***** válasza:
Mi van a cica családdal,rég hallotunk roluk.Légyszi irj.Élmény beszámolot kérünk
2009. jún. 23. 06:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!