Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Kullancs! Mire figyeljek?

Kullancs! Mire figyeljek?

Figyelt kérdés

Ma este, egy pici világos, majdnem fehét színű kullancsot találtam a cicám fejébe fúródva.. Kiszedtem, nem maradt benn a feje, lehúztam a wcbe.. Mire figyljek, milye tünetei lehetnek, ha a kullancs fetőzött volt?

Elvileg holnap este 7ig vihetem orvoshoz, de vasárnap nem. remélem nem pont aznap lesz rosszul, de eleve azt remélem, hogy egyáltalán nem lesz semmi baja..

Ti meg szoktátok úszni simán a kullancs csípést?



2012. márc. 23. 20:38
 1/2 anonim válasza:
Nekem még egyik macskámnak sem lett baja kullancstól, pedig sok volt már bennük...
2012. márc. 23. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Enyémmel lejárok sétálni, van alattunk egy parkos, bokros rész. Sokszor volt benne kullancs, de rendszeresen kezelve van Frontline-nal, így nem tudja megszívni magát, mert elpusztul. A feje rendszerint benne marad, de eddig nem volt semmi baja. Tavaly nekem is sikerült összeszedni egyet, a feje beleszakadt, több hét volt, mire kidolgozódott a bőr alól.
2012. márc. 23. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!