Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Miért nem eszik itthon(!) a...

Miért nem eszik itthon(!) a macskám?

Figyelt kérdés
Anyukámék a szomszédban laknak, náluk kosztol. De úgy, hogy ott neki minden jó, itthon meg semmi. Kipróbáltuk, odaadtam azt a kaját, ami itthon neki nem kell és ott megeszi! Ugyanazt, amit itthon megszagol és elmegy, ott megeszi és mindig ezt csinálja! Az evő sarka tisztán van tartva, azzal baja nem lehet, ha ugyanazt a tányért és alátétet vittük át az otthagyott kajával, akkor is megette ott. Mi a fene?
2009. jún. 13. 21:46
 1/7 anonim ***** válasza:

Nem tudom, de nekem is csinált, és csinálnak még mindig a cicusok.

Nem tudom miért, de végül is én sem szeretek mindenhol enni az asztalnál, lehet nekik is van valami kis berögződésük.

2009. jún. 13. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Próbáld ki, hogy ott ne adjanak neki enni, csak te. Amikor enni kér a szomszédban, akkor hívd haza és adj neki valami nagyon finomat. És dicsérd meg!!! Hátha...


Más tippem nincs.

2009. jún. 13. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Előző vok: "Próbáld ki, hogy ott ne adjanak neki enni, csak te."- Ezt arra értettem,hogy nálatok kapjon enni.
2009. jún. 13. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Az a baj, hogy mindenki imádja, és nem könnyű nekik megmagyarázni, hogy ne etessék. :S Egyébként eleinte csak elkezdte, hogy itthon nem eszik meg válogat, de akkor még ott sem evett, nem is járt oda. Aztán elkezdett átmenni, és mindig teletömte magát, hiába volt itthon kint neki a friss jóféle konzerv, az ott kirakott TESCOsnak is úgy esett neki, mint aki nem evett egy hete. Kipróbáltuk, hogy hoztunk neki ugyanolyat, de itt nem kérte. Most meg már eleve odamegy enni.. Ó és ott is van macska, szóval, ha neki külön nem is adnak, megeszi a másikét. Tiszta kis idióta.
2009. jún. 13. 22:40
 5/7 A kérdező kommentje:
Eleinte úgy égett a képem, úgy csinál mintha én nem adnék neki enni...
2009. jún. 13. 22:41
 6/7 anonim ***** válasza:

az első vagyok!


Itt is volt, és van párja, vagyis egy másik macska aki ott van.

Mi van, ha esetleg úgy ahogyan nálunk embereknél Ő is szeret picit a fajtársaival vacsizni, ebédelni, reggelizni.

Nekem is jobb az étvágyam ha baráttal, családdal eszek, és még a hangulatom is jobb tőle, szóval lehet itt lesz a kulcs. (=

2009. jún. 13. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Na mondjuk az lehet, erre nem is gondoltam. Pedig tényleg elég kis szociális, nagyon örül más macskáknak, kis korában rendesen kellette magát, ha más macskával találkozott, rögtön bújt oda, meg púpozta a kis hátát, még akkor is, ha azok nem vették jó néven a közeledését.

A másik nem jön ide, akkor had egyenek együtt, átviszem az összes konzervjét, hogy adják azt neki, itthonra meg csak tartaléknak veszek.

2009. jún. 14. 00:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!