Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Most akkor terhes lett a...

Most akkor terhes lett a macskánk?

Figyelt kérdés
Van nálunk egy. fiú és egy lány cica és most van ez a párzási időszak és közösültek legalább 7szer. A fiú folyton követi a lányt, a. lány. már nem engedi magát. Feküdtek egymással szembe, a lány próbált elaludni, a fiú ráugrott, de a lány nem tolta fel a seggét, morgott meg lepofozta a fiút. Ha a fiú közeledik hozzá, akkor mindig lepofozza a lány a fiút, morog rá, menekül előle, de nem. közösülnek. Azért nem engedi magát. a lány mert már terhes lett vagy most csak szünetet tartanak vagy mi van most???
2012. márc. 24. 16:46
 1/5 anonim ***** válasza:
78%

Két eset lehetséges:


1.) Az történt, hogy a kandúr beszámolt a fészbúkon, hogy mekkora numerákat csinált a nősténnyel, mire a szomszéd kandúr is rányomult a csajra, de az elküldte melegebb éghajlatra! Közben a Teri néni háromszín tarka nősténye is elolvasta, hogy micsoda hatlövetű kandúrod van, és ő is kikezdett vele.

Ezt tudta meg a macskád és ezért fúj a kandúrra!


2.) Vemhes a macskád.

2012. márc. 24. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszi :) Ment a zöldkéz :)
2012. márc. 24. 17:07
 3/5 anonim ***** válasza:
60%

Befedezte a kandúr a nőstényt?

Más:Erősen javasolnám(szerintem nem csak én)az IVARTALANÍTÁST!

2012. márc. 24. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 cs.dóraa ***** válasza:
Nekem is fiú,lány cicám van.Nálunk is ez megy a kandúr tiszta kanos de a lányka nem hadja magát.De viszont az én cicám 1hónapos vemhes.Vagyis a te cicád is vemhes lett...
2012. márc. 25. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 Fabyen ***** válasza:
Felháborító, hogy nem ivartalanítottátok a cicákat. A menhelyen ezer olyan esettel találkozom, hogy megfojtották a cicákat, vagy kidobták egy szatyorban egy kerítés mögé, megették a kutyák, beledobták egy folyóba stb. Jelenleg csak egy menhelyen 20cica van egy városban,pl. Budapesten legalább4-5menhely az már kb.100cica és még csak most jön a tavasz, ezek elől veszitek el a helyet, ha megszületnek a kicsik és örökbe adjátok őket. Ha pedig nem, akkor gondolom nem fogtok 7xkb.10.000Ft-ot ivartalanításra költeni, ami később félévente triplázódik és 6év múlva 66.000cicátok lenne.
2012. márc. 28. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!