Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 35 hetes terhes vagyok. Van...

35 hetes terhes vagyok. Van egy 14 éves macskánk aki szoba cica. Tegnap óta folyik az orra és sokat tüsszent. Ugye nem kaphatok el tőle semmit ami ártana a babámnak vagy nekem?

Figyelt kérdés
2011. márc. 12. 18:02
 1/3 anonim ***** válasza:
Ha a szobacica,aki nem jár ki-megbetegszik(náthás lesz)akkor azt tőletek kapta el,ti vittétek be a lakásba.Nem lesz semmi bajod hidd el,de gyanítom kapni fogod a "dobd ki a dögöt" stílusú válaszokat.
2011. márc. 12. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Nem hiszem, hogy elkapnál a macskádtól bármit is. Az ember meg a macska elég távol van fajilag egymástól, hogy ő tőled kapjon náthát te meg tőle (nem ugyanazok a bacilusok és vírusok fertzőtik a két fajt meg). Valószínűleg megfázott.

Azért ne puszilgasd ;)

2011. márc. 12. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Megfázott.Az állatorvos ad gyógyszert.Te nem kaphatod el.
2011. márc. 12. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!