Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Ki ért a macskákhoz?

Ki ért a macskákhoz?

Figyelt kérdés

Ha valaki ért hozzájuk,akkor megmondaná nekem,hogy miért jelöl a macska a lakásban ha eddig soha nem tette??

Szobatiszta,ha menni kell neki,akkor a "macskaajtón" kimegy,és már végezheti a dolgát is.De már kétszer jelölt a lakásban(lepisili a falat)..miért??

Nincs másik állat,nem változott semmi körülmény.

A macska nem az enyém,hanem a testvéremmé,és ő kérdezi tőlem,mert nem tudja mit tegyen..


2012. márc. 24. 21:12
 1/4 anonim válasza:
a macskáknak szokásuk az hogy jelölgetik a környezetüket azért hogy tudják az az ő "helyük" hát én másik állatra tippelek de azt mondtad az nincs tehát nem tudom..
2012. márc. 24. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ivartalanítás megoldja a problémát.
2012. márc. 24. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

-nincs másik állat

-ivartalanítva van.

egyéb ötlet??

2012. márc. 24. 21:59
 4/4 anonim válasza:

azt tudd, h nem te tartod a macskát, nem te teszel szívességet neki azzal h megadsz neki mindent hanem a macska hagyja h a gazdája légy.

amikor hazaértek ő pedig odabújik hozzád és neked dörgölőzik az nem azért van mert szeret és bújik hanem mert szó szerint megjelöl h te az övé vagy. (a pofáján találhatóm erre szolgáló illat mirigyekkel)

és pontosan ezen okból jelölget.. a tavasz a macskák egyik párzási időszaka, valószínűleg elérte az ivar érett korát. és az ösztönei hajtják, ezért jelöl.

2012. márc. 25. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!