Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Mi ez a fehéres pirosos...

Mi ez a fehéres pirosos genny-szerű izé a nőstény macskám nyakán?

Figyelt kérdés

Kb.7 éves ez a macska. Már észre vettem,hogy már Úgy 1-2 éve is volt ijen ugyanott a nyakán,de nem vittem el orvoshoz. Nagyon meg vagyok ijedve! Légyszives segítsen,aki tud!!!

Lehet,hogy "rihes" lett???


2012. márc. 25. 17:24
 1/5 anonim ***** válasza:

macskáknál előfordul tályog a nyakon. orvoshoz kéne vinni mert egyre nagyobb lesz és ha ki is fakad mindíg vissza fog térni.Begyullad tőle a fog, a nyirokrendszer....

szóval doki

2012. márc. 25. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
köszönöm szépen,és már azzal is el kellett volna vinni dokihoz,hogy szegénykémnek kiesett a foga,de nem az egész,csak amikor ma reggel nyávogott vettem észre,hogy csak középen van "kicsi" foga a lenti fogsorban
2012. márc. 25. 17:38
 3/5 A kérdező kommentje:
és az a "tályog" ,az fáj neki???
2012. ápr. 1. 13:08
 4/5 anonim ***** válasza:
A tályog nemigen fáj neki, max. ha elkezdi vakarni. Vidd az orvoshoz, adnak ilyen tölcsért, fel kell tenni a nyakára, hogy el ne vakarja. De nem mindig adnak ilyet.
2012. ápr. 3. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

:( azóta már meghalt...:'( már eltűnt a nyakáról az a valami,és amikor pont elmentem a nyári szünetbe(2012.6.hó 18.körül) egy táborba,pont akkor tűnt el...örökre

miééért mindig a nyáriszünetben halnak meg a cicáim,nem értem..

2013. ápr. 12. 18:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!