Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Mit tehetnék az uj macsekal?

Mit tehetnék az uj macsekal?

Figyelt kérdés

Valamelyik nap ládtam egy cicát a kertünkben!Mivel hivtam az én macskám ezért ő elkezdett nyarvogni mert azt hitte őt keresem!Ma megint ládtam ismét a sajátomat hivtam de ő is előjött!Edig még nem ládtam a környékünkön nem tudom kié lehet!le van soványdva de puha a szőre,mintha let volna edig gazdája!Ma megettetem mert nagyon sajnálom szegénykét és mostmár álandóan előjön ha hivom a cicám!Mit birnák vele csinálni?A szüleim nem engednek több macsekot meg hát ez nőstény és elleni fog minden évben(nincs anyi pénzünk hogy ivartalanitsuk)A rokonaim sem birják befogadni...:(

Tudom nem kellet volna megetetni és most nem lenne gond de amikor anyira sajnálom az álllatokat...

Mit birnák csinálni most? :(


2012. márc. 27. 18:43
 1/7 anonim ***** válasza:
80%

Szia!


Szerintem csináld azt, hogy amikor hívod a te cicádat, akkor

ugyebár ő is előjön. Mikor odaér, lefényképezed, szemből, oldalról, csinálsz róla pár jó képet, és rákeresel a neten ilyen hirdetési oldalakra. Olyanra keress rá, amin nem kell fizetni. Itt regiszrálj, majd tegyél fel hirdetéseket a macsekról, és hozzá a képeket. Írj hozzá egy aranyos szöveget, és várj. Szerintem ahhoz, hogy biztosra menj, minimum 5 ilyen oldalt keress, vagy többet is, így nagyobb az esélyed. Az is fontos, hogy odaírd, hogy ingyen van, mert így is növeled esélyeidet. Amíg pedig nem találsz neki gazdit, addig néhány szem kaját adj neki, de ne sokat, sőt keveset, mert így majd látja, hogy nem sokat foglalkozol vele, így ha mégsem sikerül neki gazdit találni, akkor ne menjen hozzátok. remélem segítettem, sok szerencsét a gazdi találáshoz! ;)

2012. márc. 27. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm a választ!:)
2012. márc. 27. 19:13
 3/7 anonim ***** válasza:
Merre laksz? Hogy néz ki a cica? Az enyém szombaton dél körül szökött meg tőlem, Dunaújvárosban.
2012. márc. 27. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Bocsi de nem irtam hogy Szerbiában lakok!Sajnálom a cicát remélem azért majd előkerül!:(
2012. márc. 27. 21:03
 5/7 anonim ***** válasza:
ha van a közeledben menhely, elvihetnéd esetleg oda, hátha be tudják fogadni
2012. márc. 28. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Mindenképpen keveset kell etetni, mert odaszokik. Ajánlom, hogy kürtöld végig a körzetben, hogy cicát találtál, hátha keresi valaki. Akár plakátolhatsz is.

Ha 2 héten belül sem jelentkezik senki, hirdesd meg az interneten, hogy ingyen elvihető, kissé vad cicus!

2012. márc. 28. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat!:)
2012. márc. 29. 19:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!