Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Mit tehetnék hogy megszeresse...

Mit tehetnék hogy megszeresse a macskám a FURMINÁLÁST?

Figyelt kérdés

Egyszerűen kész küzdelem a perzsa macskám furminálása! Hetente szoktam csak, kiskorában a fésülést hagyta, de most egy éves és nemrég vásároltuk 2-3hónapja a furminátort! Egyszerűen lehetetlen furminálni, csak úgy tudom neki csinálni (de csak a hátán) ha szorítom a fejét! -Ez pedig nem természetes! Különböző videókat megnéztem ahol furminálják a cicusokat és némelyik hempereg közben vagy doromból, vagy csak hadja!

Tudtok tippet adni mit tehetnék hogy megszeresse?

Van aki hasonló cipőben jár?


2012. febr. 18. 12:03
 1/4 anonim ***** válasza:
Én azt mondom neked, hogy ez nagyrészt a macska természetén is múlik. Vannak kezelhetetlen egyedek, mint pl. az enyém is. Nem gyakori, de előfordul néha, hogy őket nem lehet egyáltalán hozzászoktatni. mindig utálni fogják, főleg azért, mert le kell fogni közben!
2012. febr. 18. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Enyém sem szereti. Úgy csinálom, hogy a nyakán fogom a bőrt, ahogy az anyamacska neveli. A hasánál pedig úgy, hogy a két első lába alá nyúlva felemelem és gyorsan néhányat húzok rajta.
2012. febr. 18. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Az én brit cicám is rühelli, pedig próbáltam kajával rászoktatni, kedveskedni utána, előtte, közben... de semmi. Egy öntörvényű dög, aki elhatározta, hogy őt biza senki se furminátorozza! :)

E

2012. febr. 18. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Nem lehet az a baj, hogy kidörzsöli a bőrét? Nálunk előfordult (igaz kutyánál), pedig nem durván csináltuk. A macska viszont kifejezetten szereti a kefélést, de csak akkor mikor kedve van hozzá, meg persze némi jutalomért :)
2012. febr. 21. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!