Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Macskáknak kullancs ellen...

Macskáknak kullancs ellen bevalik a nyakörv vagy inkább injekciò? Mennyibe kerül kb az egyik és a másik?

Figyelt kérdés
2012. márc. 29. 18:32
 1/2 etkamano válasza:
Amíg volt cicám mindig bolhanyakörvet vettem neki.Nálunk bevált semmi gond nem volt vele és nem is olyan drága mint az injekció.A nyakörv most olyan 500 és 700 ft körül van.Az injekciót nem tudom szerintem attól függ melyik állatorvoshoz viszed de a nyakörvnél jóval drágább.
2012. márc. 29. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Injekció szerintem jobban megéri. Nem zavarja a cicus nyakát, nem kell cserélgetni, jobban véd.

Lehet, hogy az injekció kicsit drágább, de jobban véd (mint mondtam), és csak egyszer, 6-9 hós korában kell neki beadni. Ha már el is múlt ez a kor, 3 éves korig akkor is beadják neki.

2012. márc. 29. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!