Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Az első kismacska fogadása? -...

Az első kismacska fogadása? - teendők

Figyelt kérdés

Egy gyűjtő helyet szeretnék létrehozni, azoknak, akik olyan cipőben járnak mint én: az első (kölyök)macska fogadása.


- Etetés/itatás?

- Alomhely

- Egyedül hagyhatom? Mikortól? Mennyi időre?

- Kertbe egyedül mehet?

- Oltások, féregtelenítések, stb.


Van néhány dolog, amikről már olvastam, de meg szeretnék bizonyosodni:)


2009. jún. 15. 18:01
 1/3 anonim válasza:
Énis cicóbefogadás küszöbén állok, kíváncsian várom a hozzászólásokat :)
2009. jún. 15. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Én télen fogadtam örökbe 1 fél éves macskát most vemhes. Szerintem: rakj ki 3 tálkát 1-be víz vagy ilyen kiskorba kamillatea utána lehet hígított tej is. Csak most még meghajtja a kicsit. A 2.-ba száraztáp a Whiskas-nal pl. van külön juniorja. Én most azt vettem a még megnem született kicsiknek:). A 3.-ba pedig a nedvesebb tápokat konzerveket rakd. Ezek a tálak nyugodtan lehetnek pl. fagyisdobozok. Nem kell erre külön költeni. Keress 1 nagyobb tálcát és abba rakj homokot ha van otthon ha nincs akkor a boltba lehet kapni egy csomó félét. A Rossmann-ba pl. most leárazás van! Egyedül hagyhatod csak ne sok időre, mert a kicsiknek még szükségük van a törődésre. És biztonságos helyen hagyd pl. ne kutya közelébe. Kimehet a kertbe egyedül. A mieink mindig akkor mennek amikor csak akarnak. És még 1 se szököttr el. Ha jó dolga van nem fog elmenni!!! 8 hetes kortól lehet nekik oltásokat adni. Utána majd megmondja az orvos, hogy mikor kell legközelebb menni. Sok sikert a kicsihez!!! 12/L
2009. jún. 16. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszi:)
2009. jún. 16. 13:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!