Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Volt egy cicám aki eltunt. Ma...

Lora25 kérdése:

Volt egy cicám aki eltunt. Ma reggel feltunt egy cica aki t halgatott a sophiera, es ugy viselkedett dorombolt mint o. de a fejen a szorzet nem olyan mint sophieé, de a tobbi minden ugyanolyan. Szoval az lenne a kérdés változhat e a szoruk színe?

Figyelt kérdés
Lehetséges? Vedlés vagz akarhogy? és sokkal nagyobb és o kandur. Aki tud valami infot vagy van otlete segitsen. Koszonom elore is

2012. márc. 31. 13:02
 1/7 anonim ***** válasza:
Régen az én FEKETE macskámat kopasztották a szomszéd macskák. Tele volt sebbel, meg alig volt szőre. Ami fekete megmaradt neki, az maradt ugyanolyan színű, de a kopasz helyekre sötétbarna nőtt ki. Szóval ja.
2012. márc. 31. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Ha Sophie nevű (gondolom, nőstény) cicád volt, és jött egy hasonló, kicsit más színű szőrzettel, még lehetne Sophie.


De... "sokkal nagyobb és kandúr". SZERINTED Sophie megnőtt és tököt növesztett? Őszintén...


Persze ettől még emlékeztethet rá az új cica, szeretheted ugyanúgy, mint Sophie-t, de lehetetlen, hogy ugyanaz a macska legyen. Biztos nagyon aranyos lehet, ha rögtön dorombolt :)

2012. márc. 31. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
50%

nekem is ugyanez volt, hogy eltűnt a cicám, és rá két évre egy ugyanolyan macska lézengett a háznál.

sajnos a foltjai alapján beazonosítottuk, és nem ő volt:/

2012. márc. 31. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

LOL most olvasom, hogy Sophie nőstény, a másik meg kandúr...

Hát remélem ezt csak poénból kérdezted.

2012. márc. 31. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
51%
Nem ismered fel a saját macskádat??? Én ezerből is felismerném az enyémet. Az meg hogy a tiéd nőstény volt, ez meg kandúr... nem is kommentálom.
2012. márc. 31. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Nos akkot tisztázzuk,Sophie kandur volt,másrészt meg koxonom akommenteket,és azota se tunt fel,harmadszor meg szerintem tévedunk,azert kertem segitséget,de mostmar biztos vagyok benne hogy nem o volt....
2012. ápr. 18. 01:16
 7/7 anonim ***** válasza:
Óóó :) Bocsánat, a Sophie-ból rögtön nőstényre asszociáltam! :) Öreg hiba, mert van egy Márkó nevű nőstény cicánk
2012. ápr. 18. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!