Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Futás reggel vagy este? A...

Futás reggel vagy este? A nagy kérdés.

Figyelt kérdés
Olvastam meg hallottam már mindenfélét, de mindenki mást mond, tud valaki mondani valami biztosat? Előnyökre, hátrányokra vagyok kiváncsi leginkább, melyik a jobb.
2011. febr. 6. 16:32
 1/1 anonim ***** válasza:
Reggel, éhgyomorra egy egészen kicsivel hatékonyabb a zsírégetés, azaz ha rosszul csinálod, akkor reggel húsz deka répának megfelelő kalória helyett huszonkét deka répának megfelelő kalóriát égethetsz el, ha pedig jól, akkor bő nyolcvan deka répa helyett nyolcvanöt deka répa kalóriatartalmát égetheted el. Szóval lényegében tök mindegy, mikor futsz, de teljesen. Ennek inkább professzionális sportolók, főleg testépítők szálkásító diétájában van inkább jelentősége, amikor le akarnak menni 8% testzsírról (5-6)%-ra.
2011. febr. 6. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!