Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Mennyire normális ez?

Mennyire normális ez?

Figyelt kérdés
A macskámnak van 3 kiscicája, és pont ma 1 hónaposak. Az anyjuk kinti és benti macska is egyben. Kijár amikor csak szeretne, és be is jön. A 3 kismacskája viszont már pár napja eszik tejet is és macskatápot is. Nem tudom mennyire normális ez, mert ahogy én emlékszem gyerekkoromból, a nőstény macska kb. 2 hónapos korában hozta elő a kölykeit. Azok kinti macskák voltak, nem igényelték a benti létet. A mostani macskám benn hozta világra a cicáit, és nélkülem nem is akart szülni. Valójában arra ébredtem fel, hogy a takaróm alatt a térdemnél fészkelődött. Nem sokkal utána szereztem neki egy karton dobozt, benne egy rongydarabbal, és meg is születtek a kicsik. Az anyjuk nyávogott nekem, és fájdalmai voltak, de simogattam meg szólongattam, és úgy meg is lettek a cicák. A kérdésem java részt annyi, hogy normális, hogy macskatápot eszik a kiscicák (felnőtt macskának való van kitéve az anyjuknak), meg tej is, víz is, amit szintén isznak. Kinn nagy kutyám van, de macskák között nőtt fel, úgyhogy nem bántja a cicákat, de nem tudom mikor kellene kiszoktatni őket az udvarra. Na meg félek, hogy el is viszik őket, mivel már nagyon szelídek. Nem nagyon nyaggattam őket, de megszokták az ember jelenlétét. Ötleteket, tanácsokat várok!
2012. ápr. 2. 04:27
 1/1 anonim ***** válasza:

Szerintem kicsit korai hogy macskatapot egyenek foleg hogy felnott macskatapot.

En mar nem emelekszek de az en kiscicaim(tavaly) 1,5-2 honaposan ettek rendes macskatapot.

2012. ápr. 2. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!