Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Mennyire normális az, ha a...

Etickett kérdése:

Mennyire normális az, ha a 6,5 éves ivartalanított lány cicám minden nap legel, és időnként ki is hányja (hetente 1-2 alkalommal) a füvet?

Figyelt kérdés

Kb. 2 hónapja kihányta a kaját az éjszaka közepén, és bágyadt is volt napközben, ezért elvittem orvoshoz. Kapott szurit és egy nap múlva már jól volt. Ez megismétlődött kb. 2 hete, akkor is kapott szurit, meg egy pasztát. Azt mondta az orvos, nyilván érzékeny gyomrú lett.

Újabban mikor kimegy, legel, majd az éjszaka folyamán kihányja (ez kb. 3x fordult elő 3 hét alatt). De csak füvet hány. Vettem neki szőrlabdaképződést megelőző tápot, vasárnap óta azt eszi, de csak legel. Az orvos azt mondta normális, ha heti 1x hány.



2012. márc. 29. 14:27
 1/4 Andizsuzsi ***** válasza:
Minden macska, amelyik teheti, legel, sőt a kutyák is. A macska a tisztálkodás alatt lenyalogatott szőrt is visszahányja, ez természetes.
2012. márc. 29. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszi! Csak szeretnék megnyugodni, mert az életem ez a macska (meg a másik kettő)! :)
2012. márc. 29. 14:52
 3/4 anonim ***** válasza:
Az lenne a baj, ha nem hányna, mert ki kell jönnie a szőrnek.
2012. márc. 31. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Az már igaz, de míg a másik kettő "szó nélkül" teszi a dolgát, addig ő egy keserveset nyávog, és utána hány. (amit megértek, mert én sem szeretek hányni)

Azért ijedtem meg, mert az utóbbi időben sűrűbben előfordult, és nehogy...

2012. ápr. 2. 11:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!