Kezdőoldal » Állatok » Macskák » A cica meddig vemhes`?

A cica meddig vemhes`?

Figyelt kérdés

Az enyémnek màr làtszanak,vagyis megvannak duzzadva az emlöi.

Mennyi lehet még hàtra?


2009. jún. 16. 13:03
 1/5 anonim ***** válasza:
68%
Én is kíváncsi vagyok rá, mert nálunk ugyanez a helyzet tudtommal 56-72 napig, de a miénk már jóval több ideje!
2009. jún. 16. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
9 hétig vemhes egy macska...
2009. jún. 16. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
0%
Ivartalanítani kéne, mielőtt megellik! Esélyed nem lesz gazdát találni a kicsiknek! Napi 20-40000 ezer kutya/macska kerül fel az internetes hirdető oldalakra...
2009. jún. 16. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Utolso nem tudom honnét beszélsz,de nem élek magyar orszàgon.

Svàjcban vagyok,és igenis lesznek gazdijai a cicàknak,söt.Eszem àgàban sincs ivartalanitani,az embereket sem herélik ki,vagy ivartalanitjàk.

Bocsi,de én àllatszeretö ember vagyok.

2009. jún. 17. 10:17
 5/5 anonim ***** válasza:
62%
Az állatszerető azt jelenti, hogy minden állatot szeret, nemcsak a sajátját. Gondolj a kóbor és beteg cicákra. Inkább őket fogadd be, gyógyítsd meg és keress nekik gazdit, mert ők nagyon rászorulnak. A Tiéd meglesz folyamatos ellés nélkül is, hisz az kizsigereli a szervezetét és jelentős mértékben csökkenti az élettartamát. Plusz majd ivarosan ivarszervi dagana lehet+méhgyulladása. Nem jó az neki, hidd el.
2009. jún. 17. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!