Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Mit tegyek? (Nagyon fiatal...

Mit tegyek? (Nagyon fiatal vemhes ráadásul vékony cica)

Figyelt kérdés
A szoszédunkban van 1 cica ami nagyon fiatal és néha átjár hozzánk. A hasa nagyon felgvan duzzadva szó szerint szétfeszül az mellei óriásiak. A cica nagyon fiatal. Sajnos én állatorvoshoz nem tudom vinni mivel nekem is van 3 szoba cicám. Ez a cica kinti és a szonszédjaim sem engedhetik meg maguknak (még kaját is alig kap a cica) Persze annyira megesett rajta a szívem hogy etetem itatom szeretgetem de nem tudom elvinni állatorvoshoz. Mi lesz vele megbírja a kölíköket szülni? Vagy meghal? SEGÍTSETEK nem akarom hogy meghaljon.
2010. máj. 20. 14:52
 1/5 anonim ***** válasza:
Ha átjár hozzád, akkor csinálj neki egy kibélelt zugot, mutasd meg neki, hátha azt választja majd az elléshez. Akkor legalább tudnál figyelni rá és ha baj van a szülésnél, akkor tudsz segíteni. Nem vagy olyan viszonyban a szomszéddal, hogy beszélj vele?
2010. máj. 20. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
ÁÁ a gyerekeknek most halt meg az anyukájuk és szegények is. De nem lesz baja a cicának h még fiatal? mert a hasa is szét akar durrani olyan kőkemény.
2010. máj. 20. 16:09
 3/5 anonim ***** válasza:
bízzunk benne, hogy nem. De előfordulhat, hogy a cicák halva születnek. Vagy az is lehet, hogy már nem is élnek. Azért jó lenne ha kapna orvosi segítséget. Hátha van valahol részletfizetési lehetőség.Ivartalanítani kellene a cicát. Az lenne a legfontosabb.
2010. máj. 20. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
egyébként sajnos, igen belehalhat a macska a szülésbe. Most nem konkrétan a szomszéd macskájáról van szó, hanem úgy általában. Vagy állatorvost vagy egy közeli menhelyet kérjél meg, hogy segítsenek az ivartalanításban és részletekben kifizetitek.
2010. máj. 20. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Bocsénat de már írtam hogy nem tudjuk kifizetni mivel van 3 macskánk talán majd a következő hónap végén.
2010. máj. 20. 18:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!