Kezdőoldal » Állatok » Macskák » A kiscicámnak megszülettek a...

A kiscicámnak megszülettek a kölykei de halva . Hoznánk neki egy idegen kiscicát aki most született . Befogadná? Nem apadt-e el 3nap alatt a teje?

Figyelt kérdés
Egy rokon felajánlotta hogy elhozhatunk tőle 1 kiscicát hogy ne legyen olyan szomorú a cicánk :) Csak mielőtt elhoznánk az előtt még gondolom megkérdem ezeket ne hogy az is meghaljon :S
2012. ápr. 4. 12:12
1 2
 11/15 A kérdező kommentje:
ha meg vissza viszem és az a macska sem fogadja vissza akkor felnevelem
2012. ápr. 4. 13:39
 12/15 anonim ***** válasza:
100%
sajnos nem olyan egyszerű felnevelni egy cicát...Nem értem mért kell itt kísérletezni élőlényekkel..
2012. ápr. 4. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
Szerintem is jobb lenne, ha inkább állatorvoshoz vinnétek a kísérletezgetések helyett.
2012. ápr. 4. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
Nekünk volt egy sziámi cicánk még régebben. Találtam egy szemeteskukában négy kiscicát, és hazavittem az egyiket ( a többit is hazavitték mások) A nagy cicánk először nagyon ellenséges volt vele, meg velünk is. Karmolt, pofozott, oda se jött. A kicsit cumisüvegből kellett etetni. Körübelöl 3-4 nap múlva a régi cicánk elkezdte "befogadni" a kicsit. Ő nem volt vemhes meg semmi, de nyalogatta, mindenhová vitte a szájában, sülve főve együtt voltak. Szerintem befogadná. De nem hiszem hogy különösebb lelki trauma érte volna a kiscicái halálával.
2012. ápr. 4. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 A kérdező kommentje:
Kibróbáltuk és sikerült befogadta a kicsit :).Köszi a válaszokat
2012. ápr. 5. 09:24
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!