Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Átférhet felnőtt macska egy...

Átférhet felnőtt macska egy 4cm-es résen?

Figyelt kérdés
Lehet hülye kérdés, de bezártam a macskát a garázsba és 10 perc múlva már ott állt mellettem a kertben... ezt többször eljátszotta már de nem tudom hol jön ki, ha ott állok és figyelek akkor nem jön. Csak a garázsajtó alatt van egy 4 cm-es rész mert rosszul rakták be... de annál meg jóval nagyobb a feje, akkor hogy az istenbe jön ki rajta?:D Más kijárat nincs, kezdem azt hinni hogy a macskámnak különleges képességei vannak:D
2009. jún. 17. 13:44
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
70%

Ha a feje búbját és az állát összefogodaz megközelítőleg négy centi...meglepő milyen helyeken átférnek a macskák...szerintem elképzelhető, de jól nézd emg nincs-e már bejárat...

Amúgy mi a frászért zárod be a garázsba?

2009. jún. 17. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Ahol a feje átfér, ott a macska is átfér. A milyenk a panel fürdő-ajtó szellőzőjén jár ki s be.
2009. jún. 17. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
79%
Simán. A mienk úgy néz körül a kihúzott éjjeli szekrény fiókjában, hogy a benne lévő holmik szinte meg sem rezdülnek, pedig szintén felnőtt macs.
2009. jún. 17. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
13%

Emberek! Macskát nem zárunk be, az egy szabad állat, még egy páncélszekrényből is megszökne!


Amúgymeg...miért tart valaki egy panel fürdőszobájában vagy garázsban macskát? Élvezi nézni ahogy egy kis helyen járkál, mint egy rab?

2009. jún. 17. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:

Nincs más bejárat, ablak sem nyitható. Ilyen pici feje lenne? Tök furcsa... nem tudom elképzelni hogy ott bárhogy is átjuthat.


Azért ne nézzetek állatkínzónak, csak addig szoktam bezárni amíg a kölykeinél van, azok is ott vannak, nyitva meg nem hagyhatom a garázst mert bemegy a kutyám is. A garázs egyébként sem kicsi, és szereti is azt a helyet a macska, talán azért mert ő is ott született 2 évvel ezelőtt.

2009. jún. 17. 14:07
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
átférhet.ma egy hete születtek meg a kölykei,és a fürdőbe raktuk őket,másnapra leszedte vhogy a szellőző nyílást,és azon át viszi ki-be őket
2009. jún. 17. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
6%
És miért vannak kölykei???
2009. jún. 17. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Talán, mert megszeretkezte egy hím macsek...
2009. jún. 17. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Aha, de minek? Teljenek a menhelyek?
2009. jún. 17. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Mostanában mindenki ezzel jön minek kismacska... mert így történt, nem kerülnek menhelyre, rengeteg macskám volt már és mindnek találtam gazdit eddig, amelyiknek nem azt megtartom, elférnek elég nagy a ház meg a kert. Sosem adnám menhelyre, csak olyan helyre ahol biztos hogy jó helye lesz.
2009. jún. 17. 16:01
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!