Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Mikor fog felkelni?

Mikor fog felkelni?

Figyelt kérdés
A macskámnak 1-kor húzták ki a fogát, és nyitott szemmel alszik.Azt mondta az orvos, hogy ez természetes. már 2 órája alszik,de semmi. Kb mikorra várható, hogy felébredjen? Meg vagyunk ijedve..
2012. ápr. 11. 15:20
 1/6 A kérdező kommentje:
és altatták
2012. ápr. 11. 15:21
 2/6 anonim ***** válasza:
Legyetek türelmesek. Nekünk 6-7 óra volt. Akkor is "kába" volt.
2012. ápr. 11. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Nekem kasztrálás miatt volt altatva, nyugi akár még egy napba is bele telhet míg "kijózanodik", ha felkel nem szabad mozogni hagyni, inkább tegyétek macska szállító dobozba vagy ilyesmi, mert nagyon megütheti magát amíg kótyagos, vigyázzatok hogy ha maga alá pisil akkor szedjétek ki azt ami alatta van, ne hagyjátok hogy beleivódjon a bundájába mert hónapokig büdös lehet tőle, főleg ha kandúr. Szerintem este felé fog ébredezni.
2012. ápr. 11. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Változó lehet az ébredési idő, valamelyik macska órákig nem ébred fel, némelyik nagyon hamar. Ha lélegzik, nem valószínű hogy baj van. Ha nagyon aggódsz, hívd fel a dokit.
2012. ápr. 11. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Hívd fel a dokit. Általában altatásból csak ébredten engedik haza a cicákat/kutyákat, de lehet, hogy vidéken más a módszer.
2012. ápr. 11. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Az én cicámat ivartalanításkor altatták és neki is beletelt pár órába, hogy felébredjen, de még akkor is csak botladozott, mert nem teljesen volt magánál. Jól írta az előttem szóló, hogy vigyázni kell rá ilyenkor, ne hagyjátok egyedül semmi féle képpen sem! Egyébként nyugi, én 3 percenként rohangáltam hozzá, hogy megnézzem, hogy szuszog-e.
2012. ápr. 11. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!