Kezdőoldal » Állatok » Macskák » S. O. S! Szerintetek miért...

S. O. S! Szerintetek miért lehet az, hogy a kiscicám nem bír felkelni?

Figyelt kérdés
Volt már ilyen egy másikkal is, ő sajnos meghalt. Tegnap ez a kiscica még játszott a többiekkel futkározott cumizott az anyukáján és a pót anyukáján is. Élettel teli, játékos, jól táplált kiscica volt. Ma észrevettem, hogy fázott és odabújt a fűtőtesthez. Az első lábaira egyáltalán nem bír felállni, csak a hátsókra és hátrafelé araszolva megy, már amennyit bír menni. Óránként adok neki laktózmentes anyatejpótló cicatejet és vizet is. Adtam neki az előbb béres cicacseppet. Az előző cicánál is így volt, hogy nem bírt az első lábaira állni egyik napról a másikra. A mostani rendesen veszi a levegőt, nem taknyos, és nem is sovány. Szerintetek mi lehet ez? Ha valaki tudna ajánlani valami házi praktikát, vagy gyógymódot, vagy esetleg tudná, hogy mi baja, az nagy segítség lenne. Előre köszönöm a válaszokat!
2010. máj. 12. 12:42
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:
100%
házi praktika: fogsz egy dobozt, jól kibéleled meleg és puha rongyokkal, beleteszed a macskát és elviszed orvoshoz!!!!!!!!!
2010. máj. 12. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 anonim ***** válasza:
70%
ja és ha már ott vagy, kérj időpontot legalább a nőstények ivartalanítására
2010. máj. 12. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/29 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nem házi praktika kellene,hanem állatorvos minél hamarabb!!Főleg,ha már egy cicád meghalt így!
2010. máj. 12. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/29 anonim ***** válasza:
100%
vidd a cicát orvoshoz vagy meghal!
2010. máj. 12. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/29 anonim ***** válasza:
62%
ha remeg akk lehet szorulása van, adj neki étolajat, öntsd a szájába, de egyáltalán be volt oltva? mert bármi fertőző baja is lehet
2010. máj. 12. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/29 A kérdező kommentje:
Nem remeg. Kakilt és meg is pisiltettem vattával. Állatorvosra nincs pénzem, mert egy fiatal lány vagyok és apám munkanélküli, anyám meg a minimál bér felét keresi. Oltva a kicsi még nincs, mert nemrég születtek. Az anyja be van oltva
2010. máj. 12. 12:49
 7/29 anonim ***** válasza:
33%
akkor nézd végig, hogy meghalnak sorra a macskáid...azért nem fog kérni a doki pénzt, hogy megnézze, és gondolom, pár száz forintod van arra, hogy vegyél neki gyógyszert, ha kell....legfeljebb egyik nap csak zsíros kenyeret eszel
2010. máj. 12. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/29 A kérdező kommentje:
Jah meg a kandúr apuka is be van oltva és egészséges a két nagy. Velük nem is volt soha baj, még csak meg se voltak fázva soha, pedig ki is járnak a szabadba.
2010. máj. 12. 12:55
 9/29 anonim ***** válasza:
33%
ha ivartalanítva lennének, akkor a kölykök meg se születtek volna
2010. máj. 12. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/29 A kérdező kommentje:
Jó akkor oltsatok le, hogy szegény vagyok, köszi. Még arra sincs pénzem, hogy fellszálljak egy buszra. A macskák etetve rendesen vannak ugyan, de akkor sincs semmi pénzem. Egyedül vagyok itthon jelenleg és az állatorvos a vizsgálatért 3 ezret kér el.
2010. máj. 12. 12:56
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!