Kezdőoldal » Állatok » Macskák » A macskáknál alkalmazható a...

A macskáknál alkalmazható a drogériákban vásárolt terhességi tesztek?

Figyelt kérdés
2012. ápr. 11. 19:25
 1/9 anonim válasza:
0%
Felcsináltad a macskádat?
2012. ápr. 11. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Lány vagyok, így nehéz lenne. Igazából a kis biccs kiszökött pedig 4-5 ajtó zárta el a külvilágtól de nagy ajtónyitogató betyár kulcs meg egyikhez sincs. Alényeg hogy ha veszek mondjuk a rossmannban tesztet mondjuk 1-2hét mulva letesztelem akkor van rá esély hogy valós eredményt mutat?
2012. ápr. 11. 19:35
 3/9 anonim ***** válasza:
nem lenne egyszerűbb állatorvoshoz vinni?
2012. ápr. 11. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Olcsó megoldát keresek. Költeni ráérek szülés elött pár héttel.
2012. ápr. 11. 21:28
 5/9 anonim ***** válasza:
Az ivartalanítás olcsóbb lenne, mint felnevelni egy almot...ha már jobban számít a pénz, mint a macskád.
2012. ápr. 11. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Számít ha nincs, ivartalanítva nem véletlen nincsen. Másik fajtisztával akarom majd pároztatni. Csak becsúszott ez mert nem számította arra hogy az összes ajtót kinyitogatja 2perc alatt. Baj nincs mert úgyis elviszik akkor is ha fél brit..
2012. ápr. 12. 00:11
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

Ne akard másik fajTAtisztával se pároztatni annyi szakértelemmel, mint amennyi neked van...

Síkhülye vagy a témához, ami nem baj, de legalább ne akarj szaporítani.

2012. ápr. 12. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
állatorvos ingyen is megmondaná szerintem, amúgy kb 1-2 hét múlva már amúgy is látszik rajta ha vemhes, egyébként nem jó macskánál a terhességi teszt ( szerintem )
2012. ápr. 12. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Hát, köszönöm a segítőkész kommenteke, Neked # 6/8 pedig a jó bitch anyád ;)
2012. ápr. 12. 12:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!