Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Bella ennyi idősen mire...

Bella ennyi idősen mire alkalmazható, korára tekinthető?

Figyelt kérdés
Kinek tetszik,a kutyám és miért?Sok vélemény érdekel a mentetemről,és rólam.
2011. nov. 17. 15:29
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:

Ha úgy bánsz vele, ő lesz a legjobb barátod!

Ezen felül - csak rajta múlik - lehet belőle jó kis házőrző is, ha hajlandó lesz ugatni, jelezni, amikor jön valaki. A jelenlegi gondozója sokkal többet fog tudni mondani neked erről.

2011. nov. 17. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 A kérdező kommentje:
Bella mivel elvileg németjuhász-labrador keverék szuka,ezért házőrző meg vadászkutya is egyben.Akinél van a kutya,az szerint ilyen házőrzős ugatos típusuan ugat.
2011. nov. 17. 15:41
 3/19 A kérdező kommentje:

Bella ennyi idősen mire alkalmazható, korára tekinthető?

Kinek tetszik,a kutyám és miért?Sok vélemény érdekel a mentetemről,és rólam.


A kutyám:5 vagy 5,5 éves. 1 kutya 10-15 évig él,nagyon akarom kutyámat és többit.Sportoláshoz fiatal kutya kell,párhónapos 1 év körüli.

2011. nov. 17. 16:06
 4/19 anonim ***** válasza:
100%
nem értem mit akarsz kérdezni pontosan..
2011. nov. 17. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 A kérdező kommentje:
Az én kutyám menhelyről lesz örökbefogadva és közép korú,5 éves 6 hónapos.Ennyi idősen mit csinálhat?
2011. nov. 17. 20:21
 6/19 anonim ***** válasza:
83%
Te magyar vagy? Végigolvastam a kérdéseidet, de nagy katyvasz az egész..
2011. nov. 19. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 A kérdező kommentje:
Igen az vagyok,bunko válaszok nem érdekelnek.
2011. nov. 19. 13:29
 8/19 anonim ***** válasza:
Ez nem bunkóság. Csak nem értem a mentetemet és a korára tekinthetőt. Meg úgy a kérdéseid 95%-át.
2011. nov. 19. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:

Én sem értem a kérdésedet. De ha jól sejtem, akkor egy középkorú labradorról van szó, akit örökbe akarsz fogadni.

Remélhetőleg egy nagyon jó társ lesz belőle, akivel nagyokat fogtok sétálni, és játszani. Kezdésnek legyen ennyi elég.


Egyébként nem bántásból, de tényleg furcsán fogalmazol, van egy másik kérdésed is Bellával kapcsolatban. Na azt még ennyire sem értem, kicsit figyelj oda jobban az érthetőségre és a fogalmazásra, mert így senki nem fog tudni értelmes választ adni.

2011. nov. 19. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
Hányszor fogod még ugyanazt a kérdést feltenni? Ha jól sejtem te vagy aki azt írta, hogy a barátnőjével közösen fogadjátok örökbe a kutyát, az ilyen kérdésedre már elég sok választ kaptál, azok miért nem voltak jók?
2011. nov. 19. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!