Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Miért nem wc-zik? Tegnap...

Miért nem wc-zik? Tegnap délután hoztam haza a kiscicát (8 hetes - tegnap választották el az anyjától), és azóta egyáltalán nem wécézett.

Figyelt kérdés
Tegnap reggel evett utoljára májkrémet,és most jutottunk el odáig, hogy tőlem is elfogadott egy kis mennyiséget. Többször mutattam neki az almot, de kimászik belőle, és a jelek szerint másová sem pisili/kakil.
2009. jún. 19. 10:28
 1/4 anonim ***** válasza:

Nem kell neki. Fél. A macskák idegen helyre nem piszkítanak. Majd ha otthonának érzi. 2-3 napot a mienk is simán kihagy néha.

Mosakodott már? Ha mosakszik, akkor kezdi otthonosan érezni magát! Ne piszkáljátok, hagyjátok, hadd fedezze fel egyedül a haelyet!

Sok ember egy hétig nem megy nagywc-re amikor idegen helyen van. Nem tud. Pedig mi már milyen civilizáltak vagyunk. Mégis működnek az ösztönök idegen vadászterületen. Előbb-utóbb csak beszokik aTe cicád is. Ne aggódj! Víz legyen előtte!

2009. jún. 19. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Vize legyen az fontos.

Meg lehet a régi helyén volt homok és azt szokta meg. Elöször ne macska almot tegyél be, próbáld meg egy kis homokkal. A macskák szeretik elásni a homokt.

2009. jún. 19. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Víz + cicatej van előtte. Igen, az is lehet, hogy nem ismeri az almot... Már mosakodott délelőtt, sőt dorombolt is amikor benyúltam hozzá a házikójába és simogattam. Csak most megint elbújt:( De majdcsak túl leszünk a kezdeti nehézségeken! :) Köszönöm a válaszokat!!!
2009. jún. 19. 12:01
 4/4 anonim ***** válasza:

Hát nekünk nagyon könnyen megszokta a dolgokat nem is gondoltam volna^^

Már mosdott (mindig mosdik), járkál, bár a teraszról nem megy el, szerencsére, az első éjszakán is túlvagyunk, nem pisilt/kakilt be (!!), de még egyáltalán nem kakilt, pedig viszonylag sokat evett. alutasakost, szárazat mindent.

Bár állitólg a macska szégenli és akkor csinálja ha nem vagyunk ott...

Bár én nemláttam semmitse a tlcán,homok van neki.

Tegnap délelőtt óta van nálunk...remélem nincsbaja...

2009. jún. 20. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!