Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Az normális, ha egy cicának 6...

Az normális, ha egy cicának 6 naposan már nyitva van a szeme?

Figyelt kérdés
2 cicám született,és az egyiknek már 6 naposan ki volt nyílva a szeme...tiszta kék volt,és nem láttam,a szemgolyóját...Lehetséges,hogy vak???Egyébként a másiknak 8 naposan kezdett el...
2009. jún. 19. 11:35
 1/2 anonim ***** válasza:
Én azt olvastam, hogy kb. 8 napos korában nyílik ki általában. A miénknek is 7 napos nyílt ki, először olyan volt, mintha hályog lett volna rajta. Ilyenkor minden cicának sötétkék a szeme, és még nem lát rendesen. Lehet, hogy teljesen vakok ennyi idős korukban, aztán árnyakat látnak csak, a végén pedig teljesen jól látnak. Később világosabb kék lesz, majd sárga. A miénk most 1 hónapos és egy hetes, és most kezd sárgulni a szeme.
2009. jún. 19. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Szerintem normális, nyugi.
2009. jún. 19. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!