Kezdőoldal » Állatok » Macskák » 8hónapos kandúr cica 4. napja...

8hónapos kandúr cica 4. napja nem jött haza. Normális, h ilyen fiatalon elmegy?

Figyelt kérdés
100%-ban kinti cica, nincs ivartalanítva. Eddig ha eltűnt, reggelre jött enni. Már 4. napja nem jönn reggel haza. Visszajön még?
2009. jún. 19. 13:36
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
93%

Csuda tudja. Ivarérett és elment a lányok után. Ha haza is jön, készülj fel, hogy lesoványodva, megtépve, bolhásan kerül elő.

Szerintem itt az idő, hogy elgondolkozzatok az ivartalanításon.

(Olva van? mert most sok mindent el is kaphat)

2009. jún. 19. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim válasza:
Nem akarlak elszomorítani, de akkor valószínüleg már nem fog előjönni. 4 nap nagyon sok idő, lehet, hogy valaki befogta, de az is lehet, hogy történt vele valami. 8 hónaposan még nem megy el "csajozni" sem. Úgyhogy én a helyedben már nem nagyon várnám, de azért csodák mindig vannak, lehet, hogy 2 hét múlva fog hazatalálni. :)
2009. jún. 19. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Igen, van oltva. Nagyon remélem, hogy hazajön, nagyon hiányzik :(
2009. jún. 19. 13:43
 4/11 Salx Narval ***** válasza:
Nagyon sajnállak, de szerintem is történt vele valami. Az én felnőtt kandúrom, még párzási időszakban is 2 naponta hazalátogat, egyet eszik aztán megint lelép, azaz lelépett mert azóta már ivartalanítva lett. Gondolom a környéket már bejártad. Őszintén kívánom neked, hogy kerüljön elő. Ha így lesz, irány a doki.Sok szerencsét.
2009. jún. 19. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Azóta már voltam az állatorvosnál, azt mondta, hogy lehet, hogy csak hajnalban jön haza, rakjak ki olyan ennivalót, amit csak ő ér el, és nézzem naponta, hogy fogyott-e. ha igen, akkor megnyugodhatok, ha nem, akkor szerinte felesleges várnom.
2009. jún. 19. 15:05
 6/11 anonim ***** válasza:
ivartalanítasd mindenképpen,simán elkaphatja a mcska AIDS-t egy párzásnál..az pedig halálos..
2009. jún. 19. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Szia!


Mi 2 cicánkat kertes házba költöztettük barátnőmékhez, költözés miatt, és a lány (ivartalanított mindkettő) egy hete nincs meg. Pár napja voltak csak ott, és a fiú megvan. Eddig is a nap nagy részét kint töltötték, és mindig visszajöttek. Szerintetek előkerül a lány, vagy ellopták? Vagy mi lehet vele?

2009. jún. 19. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 Salx Narval ***** válasza:
Válasz 19-55 nek. A kertes házaknál sok kutya van, elképzelhető, hogy megijesztették és nagyon messzire keveredett. Érdemes volna a környéken érdeklődni, a közeli üzletekbe, hirdetést kitenni. Előfordulhat, hogy befogadták valahol. Célszerű az állatok nyakára, telefonszámmal ellátott bilétát tenni. Akár a bolhariasztóra is rá lehet írni. Nekem került elő kiscicám, egy hét után. Azt mondta a hölgy aki megtalálta, hogy az utcán sírt,3Km távolságra a házunktól. Sohasem került volna elő, ha nincs rajta biléta. Az emberek mindjárt tudják, hogy van gazdája és olyanok is hazaviszik akik nem foglalkoznának egy kóbor állattal mert, nincs lehetőségük gondoskodni róla. Sokan félnének is hozzáérni egy esetleg lesoványodott, betegnek látszó állathoz, de látva a bilétát az emberek többsége megsajnálja. Remélem mindkettőtök cicája előkerül. 14-53 vagyok.
2009. jún. 20. 04:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Szia!


Majd, mondom a barátnőmnek is, hogy kérdezgessen körbe.Rajta csak egy piros bolhanyakörv volt, a régi címüket mindig a belsejébe írtuk alkoholos filccel, de ezt az új címet nem írtam bele. Remélem előkerül, mert biztos a fiú cicával hiányoznak egymással, és azt is remélem, hogy a kérdező cicája is meg lesz/ vagy már meg is lett.

2009. jún. 22. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim válasza:
A mi cicánk is eltűnt és 1 év múlva jött haza
2010. ápr. 5. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!