Kezdőoldal » Állatok » Macskák » 6 éves cicámon észrevettem,...

6 éves cicámon észrevettem, hogy a pocija elkezd növekedni talán 4-5 hete. A doktorbácsi is megerősítette, hogy jönnek a picik. Sokat simogatom, és ma észrevettem, hogy kevés folyadék szerűség jött ki a nemi szervéből (? ).

Figyelt kérdés

Nagyon izgulok, majdnem úgy, mintha én várnám a piciket.

Az orvos mondta, hogy lehet ilyen "váladékozás", de nem emlékszem, az okára, hogy mit mondott.

Ez azt jelenti, hogy hamarosan várhatók a picik?

A mellei is feszülnek már rendesen. A pocakja pedig mint egy kosárlabda.

Ami furcsa, hogy nem látom mozogni a piciket a pocijában. Vagy ez nem látható szabad szemmel annyira?

Félhosszú szőrű cica, lehet csak nem látom jól.


2012. ápr. 16. 21:55
1 2
 11/17 molly2012 ***** válasza:
gratulálok!!! :) mondtam én hogy az már a magzatvíz lehet... :D
2012. ápr. 17. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:

Gratulálok.

Sok macskám volt (utcáról szedtem össze őket) az volt az első, hogy megnézem milyen nemű.

Ha pénzért vettem volna fajtatiszta macskát, vagy a szomszéd Margit néni macskáját kobzom el, akkor is benézek a lába közé.

Biztos én vagyok a hülye...

2012. ápr. 17. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 A kérdező kommentje:

Köszi szépen a gratulációkat!!


molly2012 : Köszönöm szépen a tanácsot, és a segítséget! :)


16:21: Kár, hogy nem az én cicám, és nem én "koboztam" el.

2012. ápr. 17. 21:01
 14/17 anonim ***** válasza:
már nem azért, de különleges nézegetés nélkül is látszik kb négy hetes korukban a nemük. Mellesleg a színükből is lehet következtetni bizonyos esetekben. A 2 cica az nagyon kevés. Nekünk a minimum 4 volt, a maximum 7.
2012. ápr. 23. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim válasza:
hàt te hulye vagy .Mit kellet vpolna csinàlnia ?Talàn megolnie vagy mi?Ja az meg a màsik dolog hogy h tele van a menhely de istenem ha nekik van felelòs gazdijuk?és rà valoban ne mondhatod h nem felelos ha mèg àllatorvoshoz is vitte, meg mèg èrde3klodikik màsoktol h valyon lehet e vmi baj.Ja ès GRATULA:)Milyen szinuek?
2012. júl. 27. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim válasza:
hàt te hulye vagy .Mit kellet volna csinàlnia ?Talàn megolnie vagy mi?Ja az meg a màsik dolog hogy h tele van a menhely de istenem ha nekik van felelòs gazdijuk.é rà valoban ne mondhatod h nem felelos ha mèg àllatorvoshoz is vitte, meg mèg èrdeklodik màsoktol h valyon lehet e vmi baj.Ja ès GRATULA:)Milyen szinuek?
2012. júl. 27. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim válasza:
hàt te hulye vagy .Mit kellet volna csinàlnia ?Talàn megolnie vagy mi?Ja az meg a màsik dolog hogy h tele van a menhely de istenem ha nekik van felelòs gazdijuk.és rà valoban ne mondhatod h nem felelos ha mèg àllatorvoshoz is vitte, meg mèg èrdeklodik màsoktol h valyon lehet e vmi baj.Ja ès GRATULA:)Milyen szinuek?
2012. júl. 27. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!