Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Vemhes a 12 éves macskám....

Vemhes a 12 éves macskám. Lehet gond vele, vagy rutinos annyira, hogy meg sem kottyan neki?

Figyelt kérdés

2012. ápr. 17. 14:47
 1/5 anonim ***** válasza:
Nemtudom , elég öreg már szegény. De valószínűleg nem lesz baja, figyeljetek oda rá jobban, ha valami különöset tapasztaltok, pl: nem eszik annyit vagy túlzottan levert, lassú, bágyadt, nem ártana felkeresni egy orvost. A legnagyobb baj az hogy ha valami baja lesz benne a kiscicáknak hullamérgezésben vagy mi az istennyilában meghalhat. és azt elég nehéz észrevenni, de fél nap alatt elviheti a cicát. de nem kell egyből a legrosszabbra gondolni, nem akarlak ijesztgetni.
2012. ápr. 17. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Jót nem tesz neki, annyi biztos...
2012. ápr. 17. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Miért lenne neki rossz?Láttam már vidéken, táborban, a lovarda padlásán 17 éves macskát elleni.Egyetlen kölyök lett, de az is túlnőtte az anyját.És nem kóbor macska volt, hanem a gazdasszony kedvence!Elcsavargott, bepárzott, és leellett.

Nem volt semmi komplikáció, az anyamacska rendesen szoptatott, és úgy vigyázott az egyetlen kicsinyére, mint a szeme fényére.

2012. ápr. 17. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Hány kölyköt szült az a szerencsétlen az életében?
2012. ápr. 17. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Igen, általában nincs gond. Én se megijeszteni akartalak, csak ismerősömnek volt egy cicája aki abba halt bele amit írtam, és egyik nap még semmi baja se volt, másnapra meg kampec. Én azóta nagyon félek ettől, imádtam azt a cicát.
2012. ápr. 17. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!