Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Nagyon szeretnék egy cicát....

Nagyon szeretnék egy cicát. De van egy kis gond (? )

Figyelt kérdés
én a házban szeretném tartani, de a szüleim nem engedik.. hogy vegyem rá őket? :( légyszi rendes válaszokat! én a devon rex cicára gondoltam amúgy.. :/
2011. nov. 13. 20:33
 1/7 anonim ***** válasza:
Teljesen normálisan mondom,hogy sehogy.Ha ők nem tűrik a házban az állatot,akkor hiába teszel bármit,nem fogják engedni.
2011. nov. 13. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
72%
Nekem is volt ilyen problemam, amikor kisebb voltam, es kutyust akartam. Nekem ugy engedtek meg, hogy a kutyus elott 2 teljes evig kellett torodnom a tengerimalacaimrol. Amikor nyafogtam a kutyaert, veletlenul kiengedtem a szamon azt a mondatot, hogy akkor milyen allatom lehet, es erre a papagaj, horcsog, tengerimalac es nyul kozul kellett valasztanom. :) Azt mondtak, hogy ha fogok rola torodni, akkor idovel kaphatok kutyat. Csakhogy, a tengerimalacomnak lettek picinyei, gondolom a kisallatboltbol meg, es kesobb lett osszesen 7 tengerimalac csaladom, szoval azert ez a hosszu 2 ev. Azutan pedig hazahoztam 2 kobor kiskutyat, es a malackakat eladtam...
2011. nov. 13. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Figyelj, akárhányszor teszed fel ezt a kérdést, akkor sem fogsz más választ kapni rá. Ha a szüleidnek ez nem fér bele akkor nem. Nekem sem engedték a szüleim a lakásban az állatot, most már felnőtt fejjel 2 macskát tartok a SAJÁT lakásomban. Amíg a szüleid házában élsz addig az ő szabályaik szerint kell játszanod. Sajnálom.
2011. nov. 13. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
énis 20 évig szerettem volna macskát (NAGYON) de mindig nemleges volt a válasz :( most meg már van, hogy elköltöztem :) sajnos ezt ki kell várni, tudom hogy rossz :S de kitartás :)
2011. nov. 14. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Sehogy, plusz Devon rex? Hát sok sikert! :D Várd ki amíg felnősz, hamar eljön, hamarabb mint utólag szeretnéd, addig válassz egy házicicát, és próbáld meggyőzni őket, ha nem is állandóra de legalább napi pár órára hadd engedd meg. Ez a kompromisszum. Üdv a valóságban!
2011. nov. 14. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Devon rex?:) És gondolod, hogy ha a szüleid arra nem méltatnák a macskát, hogy betegye a lábát a lakásba, akkor majd ki fognak fizetni érte 80-100E forintot? :D Mert hogy egy fajtiszta macska kb ennyibe kerül. Na jó, szaporítótól talán már 30ért is kaphatsz valami szerencsétlen génhibás, beteges állatot, amit aztán lehet hordani az állatorvoshoz jópénzért.

Egyébként nyilván aki kifizet ennyi pénzt a macskáért, az nem rakja ki az udvarra, hogy aztán elüsse az autó, széttépje a szomszéd kutya, megmérgezzék, vagy egyszerűen ellopják (más kérdés hogy normális felelős állattartó SEMMILYEN állatot nem vág ki az udvarra, főleg nem macskát)

Csatlakozok az előttem szólókhoz: kénytelen leszel megvárni amíg a saját lábadra állsz, és akkor majd azt csinálsz amit akarsz (már ha lesz elég pénzed:))

2011. nov. 15. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Kérleld őket... látsszon rajtad,hogy gondját viseled és nagyon figyelsz rá.. felelősség :) próbáld meg :)
2011. nov. 21. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!