Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Miért kell a macskákat puszilg...

Miért kell a macskákat puszilgatni?

Figyelt kérdés
2009. jún. 19. 22:18
1 2 3 4 5
 11/48 anonim ***** válasza:
83%
Kimondta, hogy kell? Semmit sem kell. Milyen hülye kérdés.
2009. jún. 19. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/48 anonim ***** válasza:
94%
Nem tudom, nálam ez ösztönös. Ha imádtam az állatot megpusziltam. Kutyát ritkábban, mert ő kint volt, de a macskát igen, a nyulamat meg állandóan. Ha hasra feküdtem mindig jött oda puszijért, annyira imádtam! :)
2009. jún. 19. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/48 anonim ***** válasza:
93%
nem tudom de én a hüllőmet is puszilgatom
2009. jún. 19. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/48 anonim ***** válasza:
93%
én a patkányaimat puszilgatom.
2009. jún. 19. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/48 anonim ***** válasza:
90%
Én szívesen megpuszilnám az enyémet, de nem merem, mert félek, hogy belekarmolna az arcomba vagy a szemembe. nagyon agresszív.
2009. jún. 20. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/48 anonim ***** válasza:
88%

Higiénia?

Kicsit OFF, de azért lássuk az EMBERT:

- a haja zsíros, korpás

- a füle zsíros,

- szeme csipás,

- orra taknyos,

- szája büdös,

- hónalja büdös, szőrös,

- feneke tájéka, meg elöl ... nem is részletezem,

- lába büdös.


Jó, mi fürdünk, tisztálkodunk, de az állatok is a maguk módján, a macska meg pláne. Olyan szép tiszta!

2009. jún. 20. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/48 anonim ***** válasza:
93%
Az én macskáim vissza is puszilnak, ha jó kedvük van.:)
2009. jún. 20. 01:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/48 Salx Narval ***** válasza:
92%
De jó nektek! Nekem halaim vannak, kéne vennem egy csókos gurámit.
2009. jún. 20. 03:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/48 anonim ***** válasza:
93%
Az én macskám lakásban van tartva, tiszta, minden nyavaja ellen be van oltva. Imádom megpuszilni!Sőt ő is tudja hogy mi az a puszi, mert amikor mondom neki hogy puszi akkor ő is dugja oda az orrocskáját, oda azért puszit nem szoktam adni, csak a saját orromat tartom én is oda és a levegőbe cuppantok, de imádom a fületövét megpuszilgatni , ott olyan selymes puha a szőr!Nem kötelező puszilgatni a macskát, én egyszerűen annyira szeretem mintha a gyerekem lenne, amikor itthon vagyok minden percet együtt töltünk. Szeretem, és ezzel is kifejezem.
2009. jún. 20. 05:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/48 anonim ***** válasza:
89%
Nos, én meg a kutyáimat puszilgatom! Amikor macsekom volt, azt is puszilgattam! Hogy miért? Mert szeretem őket. Jobban,mint sok embert. Állatban még nem csalódtam soha és nem is fogok. És ha én nagyon szeretek valamit/valakit, akkor megpuszilom. És különben is, olyanok mint a gyerekek. Szükségük van szeretetre és gondoskodásra. És persze tiszták is. Egy egészséges ember nem kap el semmit egy oltott, tiszta állattól. Nem értem mit kell finnyáskodni..természetes,hogy szegény koszos kóbor állatot nem puszilgatom, azon lehetnek bacik, de ha jól karban van tartva az állat,akkor semmi veszély nincs. Aki meg finnyás, nem puszilgatja. Mert nem KELL!
2009. jún. 20. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!