Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Be fogja fogadni a kicsinyeit?...

Be fogja fogadni a kicsinyeit? (a többi lent)

Figyelt kérdés

Pár napja megellett a macskám.(Először)de eltaszította mától a kicsiket.Viszont tegnapelőtt hoztunk egy fiú kölyök cicát(8 hetes) akit állandóan nyalogat és tejet is ad neki.

Mit kezdjek a 4 napos cicákkal.Eddig mi etettük őket cumisüvegből de nem hiszem hogy ez így jó lesz. Amúgy 3 cica született két fiú és egy nőstény.


2012. ápr. 19. 11:47
 1/7 anonim ***** válasza:
nem fogja őket vissza fogadni... volt egy műsor animalplaneten ott is találtak egy kis cicát párnaposat, porbáltátk etettni meg ilyenek, aztán előkerült az anya, azt is megtalálták bevitték, volt másik két kölyke, vszont amit magára hagyott azzal továbbra se foglalkozott. a kis cica elpusztult, nem tudták miért, kiderült hogy valami betegsége volt...
2012. ápr. 19. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Ha eltaszitotta magatol annak oka van.

Lehet betegek,gyengenek erzi oket es ezert nem fogadja el oket.

2012. ápr. 19. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Neked kell felnevelned a kicsiket.
2012. ápr. 19. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Holnap elviszem dokihoz a kicsiket
2012. ápr. 19. 18:49
 5/7 anonim ***** válasza:
mi lett a kicsikkel?
2012. ápr. 28. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
Szerintem sem fogja visszafogadni.:/ Sokat simogattad őket?
2012. ápr. 28. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
El vittem őket egy menhelyre ahol gondoskodnak róluk de ha később szeretném 8 hetesen visszakapom őket.Szerintem ottmaradnak a menhelyen ott majd szerető új gazdit keresnek nekik.:)
2012. máj. 5. 09:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!