Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Mit tegyek hogy jobban legyen?...

Mit tegyek hogy jobban legyen? Hogy segitsek rajta?

Figyelt kérdés
Megbetegedett a macskám,szerintem mérget evett mert semmi ereje a macskának pisilni is úgy tesszük bele a homokba. Olvastam régebben egy könyvebn hogyha hideg a mancsa(persze az időjársától függetlenül) akkor valószinüleg mérget evett.Már 2-3 napja csak fekszik egy helyen és néha elkezd nyávognia fájadolomtól.Elviném állatorvoshoz hogy kezelje meg de sajnos nincs rá pénzem. Vizet már inyekciós tüvel adunk be neki mert semmit nem eszik és nem is iszik.Várom ötleteiteket.

2012. ápr. 19. 17:25
 1/10 anonim ***** válasza:
Résztvétem a cica miatt :( Ha nincs orvosi segítség akkor sajnos jó eséllyel meg fog halni..
2012. ápr. 19. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Miért tartasz állatot ha nincs rá pénzed? Egy állat felelősség,és pénz.
2012. ápr. 19. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Vidd el orvoshoz mond meg most nincs pénzed de majd részletbe ki tudod fizetni,egy haldokló macskával nem fog elküldeni!! Inkább végig néznéd ahogy kínok közt meghal?? Még ma vidd el orvoshoz ez nem játék !! Nem fog elküldeni ne aggodalmaskodj ilyenen!!
2012. ápr. 19. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Na most nehogy már én legyek azért a hibás hogy a munkáltatóm már hónapok óta nem fizet és az asszony fizetéséből élünk meg. Sajnálom szegény állatot de annyira válság van nállunk hogy a kocsimat is 2 hete adtam el(igy én már a 20 éves brigámmal járok melóba) hogy befizessük az áramot amit már 2 hónapja nem tettünk mert különben levágják.Azt hiszitek hogy sajnálnám pár ezer forintot arra hogy meggyógyuljon szegény állat? Ennyire szivtelen senki sincs.
2012. ápr. 19. 18:43
 5/10 anonim ***** válasza:
Sajnálom a helyzeteteket,de akkor azt a pár ezret amit a netre fizetsz abból mentsd meg a cicát!
2012. ápr. 19. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
De vannak ilyen szívtelen emberek hidd el,tudom mindenhol válság van de nem fog elküldeni az orvos semmiképp! Mond el neki a helyzetedet meg fogja érteni! Mond meg neki amint rendbe jöttök anyagilag kifizetetitek! Orvos sem szívtelen,azért az a szakmája ami mert az állatokon akar segíteni! Vidd el hozzá mindenképp kérlek!!!!!
2012. ápr. 19. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Adj neki csak tejet,és vidd el dokihoz. A mi macskánk is mérget evett és doki nélkül gyógyult meg.Csak tejet kapott és meggyógyult.
2012. ápr. 19. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
jó de ez öndiagnosztika,nem orvos állapította meg,ezer féle ok miatt szenvedhet a macska FÁJDALOMMAL..amúgy meg gratulálok.. Te eszel mérget akkor is otthon kúrálod magad miatta?
2012. ápr. 19. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Hol laksz? Kifizetem a kezelését!!

Sajnos az enyém nemrég pusztult el, hiába hordtam naponta infúzióra. Írj privit!

2012. ápr. 19. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Szia! Nem írsz? Hogy van a cicus?
2012. ápr. 20. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!