Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hogyan segitsek 6.5 honapos...

Hogyan segitsek 6.5 honapos lanyomnak hogy jobban aludjon ejszaka?

Figyelt kérdés
Latogatoba jottunk panel lakasba ahol 26 fok van ejszaka.Mar vettunk paradusitot mivel ahol lakunk nagyon paras a levego.De nagyon meleg van szerintem ezert nem alszik rendesen!Csak forgolodik,dobalja magat,nyuszog.Eddig vegig alua az ejszakat de most egesz ejszaka forgolodik es mar 5-kor flokel.Nem szeretnem ha ennyi ido utan kellne fol hajnalba.Egy tipegobe alszik meg a plédet is levettem rola.Altassam rovid ujjuba?A futest nem lehet lejebb venni es ablakot nem szeretnek ra nyitni.Szeretnem hogy ujra nyugodtan aludjon es persze en is.Tanacsok?
2009. dec. 12. 15:44
 1/5 anonim ***** válasza:
Meddig maradtok a vendégségben? Utazóágyban alszik? Simán lehet, hogy csak a nem megszokott helytől alszik rosszul. Ha hátul nyirkos a nyakánál éjjel, akkor melege van.
2009. dec. 12. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ha otthon nincs ennyire meleg,akkor az zavarja.Elég egy vékony pizsama rajta,és nem kell takaró sem.Ha nagyon nyugtalan,akkor adj neki egy kevés teát inni.
2009. dec. 12. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
A szuleimnel vagyunk es leszunk 2 honapig.Rendes fakisagya van.Adtam neki teat ejszaka de akkor is csak forgolodik.Majd probalok ra valami rovidet adni!Nekem is melegem van de en elvagyok.Remelem nemfog ehez hozzaszokni hogy rosszul alszik es folkel.Szerintetek ha visszamegyunk es nem lesz ilyen meleg ujra atalussza majd az ejszakat?Napkozben jokat alszik az agyaba.
2009. dec. 12. 16:53
 4/5 anonim ***** válasza:
jól szellőztess ki lefekvés előtt. A radiátort próbáld elzárni, akkor nem lesz annyira meleg.
2009. dec. 12. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Bocsi már látom, hogy nem lehet. Nem voltam elég figyelmes...
2009. dec. 12. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!