Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Nőstény macskák is "területet...

Nőstény macskák is "területet jelölnek"?

Figyelt kérdés
Van egy 2 éves nőstény macskám és az idén először nem engedtük ki a házból, hogy ne legyenek kölykei. Ivartalanitani pedigvnem tudjuk, mert nincs rá most pénzünk.A probléma az, hogy pár napja ott pisil, ahol rájön. A ház minden pontjába, de nem rendesen, hanem csak pár cseppet, mint a kan macskák, amikor területet jelölnek és párzani akarnak. Mit tegyek?

2012. ápr. 19. 23:08
 1/8 anonim ***** válasza:
0%
Igen. Minden macska területet jelöl, csak a mértéke változik. Annyit lehet tenni, hogy az ember beletörli az állat orrát és bezárja egy kicsit. Akkor ritkábban fog jelölni. Én bezárnám a pincébe, és akkor ott elvan, és az neki is jobb.
2012. ápr. 19. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Nehogy beletöröld az orrát! Ez kutyáknál sem a legjobb megoldás, hát még macskáknál. És a pincébe se zárd be, szegény megőrül ott egyedül, a miénk egyszer a padláson ragadt fent, szegény, tiszta pánikba esett! Nem tudsz kölcsönkérni valakitől az ivartalanításra?
2012. ápr. 19. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
36%

Ivartalanítás után ugyanúgy fog jelölni, vagy oda pisál, ahova nem kellene. Ha egy macska kevesebbet jelöl, az már nagyon jó.

A párzási időszakban nem érdekli őket, hogy hol vannak. Nem is nagyon esznek ilyenkor.

2012. ápr. 20. 07:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 Vicuska87 ***** válasza:
21%

3-as!

Ivartalanítás után, egyaltalán nem pisil bárhova, csak az alomba.

2012. ápr. 20. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Most pisálta le a függönyt. Megyek takarítani.
2012. ápr. 20. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Az én cicám több éve ivartalanítva van és csak az alomba pisil. De kb 2hónapja a wc mögé jelölget. Hypo-val kezeltem a felületet, hogy ne legyen kedve újra csinálni, de mégis megtette. Pár napja jutott eszembe, hogy hátha amiatt van ez, mert 2hónapja kb fél méterre az alomtól letettem egy csótánycsapdát, amiben olyan tabletta van, amely feromont tartalmaz. Elraktam hát onnan. Azóta még nem volt jelölgetés. Ha 1hétig nem lesz, akkor ez volt a gond. :)
2013. jan. 8. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Előző vagyok. Hátha érdekel valakit: a csapda tablettája volt a gond! Most már nem jelölget a Cica! :)
2013. jan. 10. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Engem érdekelt.
2017. jún. 25. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!